Bae Jin Young (WANNA ONE) wystąpi w debiutanckim teledysku girl bandu Good Day

Członek Wanna OneBae Jin Young wesprze debiut koleżanek z wytwórni, występując w ich debiutanckim MV!

Good Day to girl band, który szykuje się do debiutu pod skrzydłami C9 Entertainment. Bae Jin Young jako stażysta tej samej agencji pojawi się w ich debiutanckim MV.

Dziesięcioosobowa żeńska grupa planuje wydać debiutancki teledysk i pierwszy album – “All Day Good Day” już 30 sierpnia!
Wcześniej członkinie Good Day występowały jako modelki firmy odzieżowej szyjącej szkolne mundurki. Zespół przygotował także mini koncert dla fanów, który odbędzie się 3 września.

 


Source (1)

3 comments

 1. Gość16 Reply

  Po co wszyscy wpychają członków wanna one do swoich mv to już się robi nudne widzieć ich wszędzie

 2. Hanaberia Reply

  ^Są obecnie bardzo popularni i mają swoje „5minut” w showbiznesie (jak będzie za rok – zobaczymy). Good Day na pewno na tym sporo zyska.

 3. kekekeke Reply

  Podtrzymuje poprzedni komentarz. Są teraz na topie, będą promowani przez następne 1,5 roku na maksa, później będziemy tylko słyszeć o nich jak dołączają do jakiegoś zespołu lub debiutują solo, tak jak było w przypadku Produce 101 s1. Fakt faktem chłopacy są bardziej popularni, ale to wszystko wynika z tego, że są boybandem i jest to drugi sezon, po sukcesie nieoczekiwanym sukcesie I.O.I, Wanna1 są bardziej popularni.

  Przepraszam za zagmatwaną wypowiedź, ale jest dość późno, a ja zmęczona :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *