Członkinie girl bandu 1NB dołączą do „The Unit”

Dwie członkinie nadchodzącego zespołu 1NB wezmą udział w restartującym idoli show stacji KBS 2TV„The Unit”.

1NB to pięcioosobowa grupa, która wydała swój przeddebiutancki utwór „Stalker” w lutym tego roku i wkrótce ma oficjalnie zadebiutować.

Zostało potwierdzone, że dwie członkinie 1NB – Hajung oraz Leeda pojawią się w „The Unit”. Wyznały, że chcą sprawić, aby zespół stał się bardziej popularny. Mają w planach nauczyć się także jak najwięcej od bardziej doświadczonych artystów, których spotkają w show.

„The Unit” to program stacji KBS, mający na celu danie drugą szansę idolom, którym nie udało się zdobyć sławy. Show uformuje dwa zespoły (unity) – męski i żeński – obydwa w dziesięcioosobowych składach. Kontrakty osób, które dostaną się do finałowego składu trwać będą 7 miesięcy.

Według doniesień do programu napłynęło ponad 350 zgłoszeń zaledwie po jednym dniu. Oprócz członkiń 1NB do tej pory swój udział w „The Unit” potwierdziło BIGSTAR, Brave Girls, Boys Republic, Subin (Dal Shabet) oraz była członkini T-araAreum. Ponadto LABOUM prowadzą rozmowy na temat wzięcia udziału.

Premierę „The Unit” zaplanowano na październik.


cr.: (1)

1 Comment

  1. Suzzzi Reply

    One jeszcze nie zadebiutowały. Juz chca isc do programu w ktorym idolom się nie powiodło… gdzie byly jak leciało produce 101?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *