„Koleżanka” T.O.P od marihuany ujawnia swoją wersję historii. Czy jej wyznania pogrążą idola jeszcze bardziej?

Han Seo Hee, która razem z T.O.P (BIGBANG) wpakowała się w skandal dotyczący palenia marihuany postanowiła ujawnić swoją wersję historii w wywiadzie dla K STAR.

Han Seo Hee będzie próbowała odwołać się od wyroku sądu i niektórych z zarzuconych jej czynów karalnych. Reporter K STAR spotkał się z nią, aby wysłuchać jej wersji.

 

Han Seo Hee:

“W trakcie rozprawy przyznałam się do zarzucanego mi przestępstwa i wyznałam sądowi, że obiecuję przemyśleć swoje postępowanie.”

 

Dziennikarz zapytał czy jest coś, o co została niesprawiedliwie oskarżona. Odpowiedziała:

„Tak, nie byłam pierwszą osobą, która zasugerowała palenie marihuany, a taki zarzut został mi postawiony. Nigdy nikogo do palenia nie zmuszałam, a elektroniczny papieros nie należał nawet do mnie.” 

 

Według zeznań Han Seo Hee, T.O.P wyciągnął elektronicznego papierosa z własnej kieszeni, a ona sama dopiero po jakimś czasie dowiedziała się, że była w nim marihuana.

“Ja nie mam już nic do stracenia, ale ta osoba ma wiele… Specjalnie zrzucili całą winę na mnie. Zostałam niesprawiedliwie oskarżona o wiele rzeczy, ale zdaję sobie sprawę, że niewiele osób uwierzy komuś takiemu, jak ja. Ponieważ i tak z nimi nie wygram, uznałam, że lepiej jest zostawić przeszłość i skupić się na przyszłości.”

 

Strona T.O.P skomentowała:

T.O.P nie będzie odwoływał się od swojego wyroku, w tej chwili ma okazję do głębokiej refleksji. Szczerze mówiąc nie interesujemy się sprawą Panny Han Seo Hee.

 

Pełny wywiad z Han Seo Hee ma ukazać się 23 sierpnia o godzinie 17:00 czasu koreańskiego na K STAR.


Src: (1)

6 comments

 1. bigbanghwaiting Reply

  Znów będzie trzęsienie ziemi i gównoburza w koreańskim necie. Nawet comeback Tae nie pomoże

 2. Miriam Reply

  Szczerze mówiąc, czy to ważne kto go miał? Prawdy i tak nikt nie pozna, a palili oboje, więc oboje dostali karę. Takie gadanie, że żadne nie wiedziało, że to zioło (pierwsza wersja zeznań TOPa) jest idiotyczne. Nawet jakby od razu się nie połapali, to na pewno po jednym buchu by poznali.
  A gdyby po jednym buchu by to wyrzucili, to na testach nic by nie wyszło, albo wręcz śladowa ilość.
  No chyba, że testy mieli na drugi dzień i byli zbyt pijani, żeby wyczuć różnicę 😉

  P.S. odnoszę wrażenie, że ktoś celowo wybiera daty na taki wywiad, albo wybuch afery z T.O.P., gdzie jest blisko jakichś aktywności chłopaków.

 3. Franek Reply

  Tak naprawdę nikt nie wie, kto „zaczął” ale dziewczyna ma rację. Osobą, która ma najwięcej do stracenia to właśnie TOP plus wszyscy są przeciw niej: wytwórnia, fandom i inni. Nawet gdyby to nie ona dała tego papierosa to i tak by to przegrała, bo nie ma poważnych dowodów, które by jej pomogły, no i wytwórnia, która wolała poświęcić jakigoś trainee a nie gwiazdę.

  jedno jest pewne, tą wypowiedzią narobiła sobie znowu hejtu

 4. everything Reply

  Po pierwsze, rychło wczas przypomniała sobie że to jednak on dał jej zapalić.. po drugie, to ona brała różne dragi jeszcze długo przed tym, jak również w trakcie śledztwa w jej sprawie.. Miałam nadzieję że to koniec tej sprawy i chłopak będzie mieć czas dla siebie, zajmie się sobą oraz służbą, a wychodzi na to, że zaczyna się pranie brudów?

 5. Neytiri Reply

  Próbuje się ratować jak może, zmienia linię obrony i nie ma nic do stracenia. Moim zdaniem, to bez różnicy kto zaczął. TOP za swoje został ukarany, ona ma więcej przewinień na koncie, nie uniknie więc swojej kary.

 6. Suzzzi Reply

  Laska próbuje podreperowac swoją reputacje tym samym mieszając bardziej sprawę TOP. Jak to trzeba uważać z kim się co robi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *