[Komentarze] Koreańska idolka, która bardziej przypomina japońską idolkę

Artykuł: [ANTIBUZZ] Jueun (DIA) jest niesamowita!! Rosnąca popularność – Jueun przejmuje PANN

 

Oryginalny post: 

„Ostatnio oglądając Mcountdown widziałem/łam comeback stage zespołu DIA. Czy Jueun nie przypomina Wam bardziej japońskiej idolki? 

Osobiście uważam, że Chaeyeon jest śliczna/piękna ale Jueun ma także swój niesamowity urok. Jak zaczną ją dobrze promować to zespół będzie na topie! 

Moja ulubiona wokalistka w DIA, kocham jej głos!”

 

 

ㅇㅇ |2017.08.24 21:42 신고하기
Tak, ostatnio stała się popularna dzięki charakterystycznej urodzie. Nie wiem czy odbierzecie to jako komplement czy nie ale Jueun jest bardzo popularna na stronach/forach gdzie przeważają mężczyźni.
추천48반대6

ㅋ |2017.08.25 10:51 신고하기
No to teraz ich agencja będzie miała się dobrze, wystarczy, że będą ją promować tak samo jak Chaeyeon.
추천29반대0

ㅇㅇ |2017.08.25 00:43 신고하기
Jak DIA poćwiczą jeszcze trochę występy na żywo to będą niesamowicie popularne!
추천29반대3

ㅇㅇ |2017.08.25 16:44 신고하기
Jueun jest tak samo zjawiskowa jak Chaeyeon. Ale ten jej charakterystyczny urok jest jeszcze bardziej przyciągający niż sama uroda!

추천21반대0

ㅇㅇ |2017.08.25 13:31 신고하기
Kocham grzywkę tej dziewczyny!

추천15반대0

ㅇㅇ |2017.08.25 17:15 신고하기
Jest visualem grupy, tak samo jak Chaeyeon. Fancamy JuEun mają już więcej odtworzeń niż fancamy Chayeon!
추천10반대0

ㅋㅋ |2017.08.25 12:39 신고하기
Skradnie Chaeyeon trochę uwagiㅠ
추천10반대2

ㅇㅇ |2017.08.24 22:16 신고하기
Widziałem teasery, jest niesamowita!

추천10반대0

ㅇㅇ |2017.08.25 11:27 신고하기
Jest śliczniutka, niczym japońska idolka ㅠㅜ

추천9반대0

ㅇㅇ |2017.08.25 08:07 신고하기
Za każdym razem kiedy widzę Jueun, chcę aby promowała się też w Japonii. Ma ten oryginalny japoński styl. Myślę, że na tamtejszej scenie też by się odnalazła!

추천8반대0

 

 

1 Comment

  1. yoo Reply

    Fakt, że jest ładna, ale czytając to mam wrażenie, że oni zamiast na talent i muzykę to zwracają uwagę tylko na wygląd. To by wyjaśniało popularność pewnego girlsbandu ; p