Han Seo Hee nie będzie się jednak odwoływała od decyzji sądu I instancji

Stażystka zamieszana w narkotykowy skandal razem z T.O.PHan Seo Hee, zdecydowała, że nie będzie się jednak odwoływała od wyroku jaki został jej przyznany.

28 sierpnia Han Seo Hee formalnie wystosowała prośbę o wycofanie wniosku o odwołanie się od decyzji sądu I instancji. Oznacza to, że kobieta zaakceptowała decyzję sądu i swój wyrok, który został wydany w pierwszej rozprawie 16 czerwca.

Han Seo Hee została skazana na 3 lata więzienia w zawieszeniu na 4 lata. Narzucono jej także 120 godzin odwyku narkotykowego oraz karę grzywny w wysokości 870,000 won ($775).

Departament Sądu Najwyższego w Seulu 18 sierpnia zakończył przesłuchanie Han Seo Hee. Rozstrzygnięcie w tej sprawie odbędzie się 20 września. Rozstrzygnięcie jest procesem prawnym, za pomocą którego sędzia ponownie ocenia dowody i argumenty jeśli wpływa taki wniosek.

W tym przypadku zarówno pozwana jak i oskarżyciel złożyli wnioski o odwołanie się od wyroku sądu I instancji. Mimo iż Panna Han Seo Hee wycofała swój wniosek, proces rozstrzygnięcia nadal będzie się toczył na życzenie prokuratury.


src (1)

5 comments

 1. Miriam Reply

  Dowaliła publicznie T.O.P.owi, twierdziła, że zarzuty są nieadekwatne i niesprawiedliwe, a teraz się z tego wycofuje…
  Nie ma co, logiczne.

 2. Owl Reply

  Nie rozumiem działań tej dziewczyny. Najpierw go oczernia ,mówi ze jej kara jest niesprawiedliwa, a teraz sie z tego wycofuje… Moglaby juz byc cicho to ludzie zaczęli by to zapominać.

 3. Gura Reply

  Przecież teraz zaczna się komantarze, ze to YG ja zmusiło do wycofania sie ze wszystkiego…

 4. Suzzzi Reply

  To wyglada na zemste, byc może miedzy nimi był jakiś konflikt i ona specjalnie mu dowalila by zniszczyć jego reputacje a teraz wycofuje się ze wsZystkiego.

  • Neytiri Reply

   Też tak myślę, to wygląda na celowy atak w stronę TOP żeby na koniec mu więcej dowalić publicznie. A dodatkowo narobiła wokół siebie więcej szumu, przecież ona tylko tym żyje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *