[Komentarze] Kang Daniel wyznał, że sypia tylko 1 godzinę w ciągu doby

Artykuł: Kang Daniel: „Kolejna pobudka o 4 rano… Chciałbym odpocząć chociaż jeden dzień”

Źródło: Mydaily via Nate

 

 1. [+1,529, -33] Żal mi go ㅠㅠㅠ Ciężko jest zarobić takie pieniądze w jego wieku bez poświęceńㅠㅠ.. ㅎㅎ To prawda, że jest bardzo popularny. Wygląda na to, że będą wykorzystywać Wanna One do cna, póki mogą ㅠㅠㅠ

 2. [+1,072, -41] Jego łóżko jest za małe…

 3. [+942, -35] Przyciskają go, ile się da…

 4. [+99, -8] Poczekaj jeszcze rok… W przyszłym roku ich grafik trochę się rozluźni, wystarczy spojrzeć na I.O.I. Na początku ich popularność była olbrzymia, przed rozpadem zmalała.

 5. [+89, -11] Powiedzcie mi proszę, czy on zawsze jest taki uroczy i niewinny?? ㅋㅋㅋ Podziękował drzwiom xD cieszył się kiedy udało mu się złapać muchę ㅋㅋㅋ nie widziałam, żeby jakiś facet w jego wieku zachowywał się tak uroczo

 1. [+87, -6] Taki wesoły dzieciak

 1. [+85, -6] Kiedy jesteś zmęczony, tęsknisz za przerwą. Kiedy jesteś na przerwie, tęsknisz za pracą… tak to już jest. Wiem dobrze, że Daniel jest wdzięczny za to jak mu się teraz powodzi, to skromny dzieciak i przyjmuje wszystko z szacunkiem i pokorą.

 2. [+75, -2] To przykre, że jest aż tak przepracowany. Niestety dni Wanna One są policzone, więc tak właśnie będzie wyglądał ich grafik. To coś o czym sam marzył, mam nadzieję, że znajdzie jakieś pozytywne momenty. Kiedyś za tym zatęskni!

 3. [+72, -4] Ale godzina snu to trochę przesada… ㅠㅠ

 4. [+65, -5] Kiedy śpi wygląda przeuroczo! ㅎㅎ Na scenie jest charyzmatyczny i seksowny, poza sceną to niewinna i urocza istota.

 

 

 

1 Comment

 1. Neytiri Reply

  No niestety, zespoły w okresie promocji, a tym bardziej te popularne, taki mają zazwyczaj grafik. To wielkie poświęcenie z ich strony, cud, że są w stanie funkcjonować, występować i w dodatku prezentować tak pozytywny i ładny wizerunek. Niedobór snu na dłuższą metę może mocno nadwyrężyć ich zdrowie. Nie zazdroszczę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *