SM potwierdza, że Onew nie weźmie udziału w japońskich koncertach

Onew (SHINee) koncentruje się na samorefleksji.

28 sierpnia SM Entertainment  oficjalnie stwierdziło:

„Niezależnie od faktów związanych z niedawnymi wydarzeniami, które wzbudziły zaniepokojenie, Onew podzielił się zamiarem poświęcenia czasu na samorefleksję. Po przedyskutowaniu tego z wytwórnią, zdecydowaliśmy, że Onew nie weźmie udziału w japońskich koncertach, które odbędą się we wrześniu. Prosimy fanów o zrozumienie.”

Koncerty SHINee w Japonii w ramach „SHINee WORLD 2017 ~ FIVE ~ Special Edition” odbędą się 2 i 3 wrześniaTokyo Dome oraz 23 i 24  wrześniaKyocera Dome. Onew podczas nich nie wystąpi.


cr.: (1)

3 comments

  1. Lim Reply

    Albo serio zjadają go aż takie wyrzuty sumienia, albo SM kazało mu zniknąć żeby nie wywoływał więcej zamieszania niż już jest. Ale jedno jest niezmienne w takiej sytuacji – czy minie tydzień, czy rok od rozpoczęcia tego śmiesznego skandalu, knetz i tak i tak będą go hejtować z nie mniejszą zawziętością więc takie „chwile refleksji” na nic się nie zdadzą, one i tak mu nie wybaczą (chociaż w sumie nie mają czego bo nic nie zrobił…). Jedyne co ich zadowoli to odejście Onew z zespołu, a patrząc na to jak traktują go media i samo SM, to jego odejście jest niestety bardzo prawdopodobne.

  2. Neytiri Reply

    SM nie poradziło sobie z tak głupim skandalem, zawiodło na całej linii. Wykluczenie Onew z trasy koncertowej, to kara nie tylko dla niego ale i dla fanów. Oby dzięki temu odczepili się od niego, chociaż zapewne więcej czasu musi minąć. Tiffany po zeszłorocznej absurdalnej aferze z flagą, w końcu w tym roku mogła promować się z zespołem, może i Onew w przyszłym roku się uda, chociaż liczyłam jeszcze na tegoroczny comeback Shinee.

  3. Nickey Reply

    Lim, weź nie kracz, proszę Cię. On nie może odejść, no kurde, dlaczego jakieś knetz mają więcej prawa głosu niż international. Jestem taka wkurzona i zmartwiona, i przerażona i, o Boże, jak ja panikuję. Będę myśleć pozytywnie; Onew nie odejdzie z SHINee. Podobno wiara czyni cuda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *