Wanna One kończy promocję „Energetic” z 14 zwycięstwami w programach muzycznych

Grupa Wanna One kończy promocję debiutanckiej piosenki, a jej członkowie dostaną chwilę na wytchnienie. 

Boy band Wanna One stworzony za pomocą muzycznego show – “Produce 101 Season 2” osiągnął wielki sukces już w trakcie debiutu. Ich promocyjna piosenka “Energetic” nie tylko podbiła i utrzymywała się na 1 miejscu w muzycznych rankingach ale także 14 razy zwyciężyła w programach muzycznych!

Członkowie zespołu brali udział w różnorodnych programach rozrywkowych takich jak: “Happy Together,” “The Return of Superman,” “Weekly Idol,” “SNL Korea,” oraz inne. Pojawiali się oni także w reklamach telewizyjnych promując: kosmetyki, szkolne mundurki, przekąski, piwo oraz gry.

Po „przeładowanym” aktywnościami promocyjnymi miesiącu członkowie Wanna One wreszcie mogą odpocząć. Korzystają z krótkich wakacji, 3 września bowiem powracają na scenę, aby wystąpić na Incheon Sky Festival. Później grupa weźmie także udział w „fan signach” w kraju i za granicą!

YMC Entertainment potwierdziło, że chłopcy mają 3 dni na odpoczynek i regenerację. Niektórzy wracają do rodzinnych miast, żeby zobaczyć się z rodzinami. Ci, który mają już zaplanowane indywidualne aktywności pozostali jednak w „dormie”.

Wcześniej Kang Daniel wspomniał o napiętym grafiku i braku snu. Miejmy nadzieję, że Wanna One odpoczną i zregenerują siły, podczas tych krótkich wakacji.

 


src: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *