[Komentarze] Baekhyun bezmyślnie oświadcza, że EXO zdobędzie wszystkie pozostałe trofea w 2017

Pann: Bezmyślna wypowiedź Baekhyuna: „EXO zgarnie wszystkie nagrody w drugiej połowie roku”

1. [+502, -136] Widzę to w taki sposób, że nie jest arogancki, a jedynie bezmyślny… mówi coś, nie przemyślając tego

2. [+468, -109] Tymczasem królowe digital singli, takie jak IU są zawsze skromne…

3. [+443, -107]Nigdy nie widziałam rywali EXO, którzy poradzili sobie lepiej i mówili coś takiego ㅋㅋㅋㅋ

4. [+121, -20] Teraz wiem, dlaczego nie ma go w variety shows

5. [+96, -8] Wydaje się mieć obsesję na temat rankingów. Zawsze mówi coś, jak „to dopiero początek”, a teraz „zgarniemy wszystko, co jest do zdobycia’… niech po prostu będzie cicho.

6. [+95, -14] Myślę, że odrzuciłoby mnie to, gdyby grupa, którą lubię zrobiła coś takiego. Jest tyle lepszych sposobów, żeby to powiedzieć. Sposób w jaki to powiedział, sprawił, że wywarło to nacisk na jego fanów i zmusiło ich do spełnienia tych oczekiwań. Pomyślcie o nacisku na tych fanów, którzy próbują sprawić, aby to, co powiedział oppa stało się prawdą ㅠㅠ

7. [+69, -4] Większość idoli mówi po prostu „proszę, kochajcie nasz album, gdy się ukaże” ㅋㅋ On po prostu zmusza swoich fanów do wzięcia udziału w rywalizacji o wszystko ㅋㅋㅋ

8. [+66, -5] Dlaczego miałbyś to powiedzieć? ㅋㅋㅋ Co to w ogóle znaczy? Że niby wygra wszystkie nagrody? Tak nadęty

9. [+54, -1] Jaki był sens powiedzenia tego? Kopie swój własny grób… fani nie mogą go bronić, gdy bawi się w taki sposób.

10. [+44, -0] Możecie powiedzieć, jak arogancki jest i , czy myśli, że EXO jest lepsze od innych. To bezmyślne, wie przecież, że comebacki mają także takie królowe jak IU. Ale nieważne, zrzućmy to po prostu na jego arogancję i olejmy to. Czuję się źle, widząc jego obsesję na punkcie rankingów… to staje się bardzo stresujące. Czy zwycięstwa są aż tak ważne…

11. [+43, -12] Dlaczego on zawsze potwierdza to, że ma pusto w głowie…

12. [+41, -1] Nie obchodzi mnie, że fani EXO przyjęli to jako żart, fani innych artystów, którzy mają comeback w tym czasie, są obrzydzeniㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ dlaczego to ma być okej, bo ich fani tak sądzą, skoro reszta fanów tak nie sądzi?


cr.: (1)

16 comments

 1. Lille Reply

  Boże ale mnie takie zespoły wkur***ją. I tak jestem wkurzona bo przez takich pustaków inne zespoły tracą, nie jestem any na EXO Ale to co się dzieję w ich głowach… Czekam na IU żeby im nos utarła.

 2. Lim Reply

  Dlatego właśnie stronię od tych nowszych, popularnych zespołów, od sławy w głowach im się przewraca i stają się zbyt pewni siebie, a przy tym aroganccy i puści. Nie mówię że ze wszystkimi popularnymi zespołami tak jest, no ale z EXO na pewno i to nie tylko z jednym Baekhyunem.

 3. :) Reply

  Nie wiem po co te oburzenie, chłopak tak o rzucił to co pomyślał. Może nie było to przemyślane, ale ja jako fanka innych artystów nie czuję się tym oburzona oraz jako fanka EXO nie czuję się w żadnym obowiązku kupić tuzina płyt byle tylko wygrali, bo akurat ten album mnie nie urzekł. Moim zdaniem każdy idol chce wygrać, bo nie oszukujmy się wszystko jest nakręcane i im więcej wygrywasz tym więcej masz z tego profitów. W ogóle po co aż tak rozdrabniać się nad zwyczajną wypowiedzią? Może powiedział to w żartach, a może z podekscytowania? A może rzeczywiście jest nadętym bucem? Ale po raz kolejny koreańscy internauci pokazali, że co by się nie działo zawsze trzeba narobić szumu wokół nic nie znaczącej sprawy.

 4. YoungJin Reply

  Jako fanka wielu artystów w tym EXO. Mogę powiedzieć, że w tym roku niczym ciekawszym nas nie zaskoczyli. Fanki ich wspierają.
  Moja osobista opinia jest to, że chłopcy z BTS mają większą szansę na nagrodę, ale to moja opinia i już.

  • yoo Reply

   Masa zespołów zasługuje na wygraną bardziej niż EXO czy BTS. Uwielbiam obie grupy, ale nieważne co wydadzą i tak przecież wygrają, bo liczy się popularność a nie jakosc

 5. Suzzzi Reply

  Jego slowae były trochę nie ten tego… jest wiele utalentowanych grup które wydają naprawdę świetne piosenki a nie udaje im się zdobyć takiej popularności jak exo.
  Myślę ze IU zmiecie ich ze sceny zwlaszcza że Power jest słabe.

 6. thethe Reply

  Według mnie dobrze podsumowuje tą sytuacje komentarz numer 7. Świadomie, bądź nie świadomie Baekhyun właśnie nakręcił (zapewne w większości koreańskie) EXO-L do wojny o nagrody. Od dawna wiadomo, że fandomy EXO i BTS zawsze ostro walczą o rankingi swoich zespołów, a teraz kiedy oppa powiedział, że też jest żądny wygranej to ich fandom też się nieźle nakręci (cały czas mówię o koreańskiej części, gdyż oni najbardziej się liczą w tych wszystkich głosowaniach itp.). Już się boję do czego tym razem posuną się EXO-L gdy na przykład nagrodę wygra BTS. Wydaję mi się że w programach muzycznych mimo wszystko największa szanse ma IU, ponieważ w Korei ma ogromny fandom ludzi którzy mocno ją wspierają. Prawdziwa wojna zapewne znowu rozegra się dopiero na końcoworocznych rozdaniach typu: MMA czy MAMA. Myślę, że znowu będzie wiele emocji ^.^

 7. CDomiL Reply

  Ich teledysk mnie nie powalił osobiście. Czy on chce tak bardzo wojny z innymi artystami i ich fanklubami?? Taeyang dopiero wydał album zdobył wysokie miejsca z nim jak no.1 na Billboard i nie mówi że zgarnie jeszcze więcej albo że nikt go nie pobije tym bardziej że ma prawie 11 lat od debiutu. I jeszcze IU ma comeback. Niech on lepiej uważa na słowa jakie wypowiada na żywo bo fani są i będą zbulwersowani i będzie wojna. TO SMUTNE

 8. Neytiri Reply

  Rety, jaka nagonka na EXO ostatnio żeby tylko ich zdyskredytować. Ten Vlive jest stary, skierowany był do fanów, chłopcycy w nim żartowali i kontekst był zupełnie inny. To było przed KoKoBop i zapowiadali że fani będą zadowoleni z comebacku, bo szykują się świetne występy i w tym kontekście rzucił ten fragment że takie świetne, że zgarną wszystkie nagrody. Jako fanka EXO nie poczułam żadnej presji czy przymusu, po prostu chcieli fanów pocieszyć że comeback już blisko i będzie fajnie. Doskonale też zdaję sobie sprawę że obecnie na rynku jest wielu utalentowanych wykonawców, którzy oferują bardzo dobre muzycznie comebacki, też zasługują na docenienie i wygrane, także nie wiadomo jak to będzie i na nic się nie nastawiam. Ale skoro są tacy którzy wolą podsumować Baeka, całe EXO, a nawet w porywach wszystkie nowe grupy kpopowe, na postanowie jednego zdania wyrwanego z kontekstu, to nie ma sensu z takimi osobami dyskutować.

  Szkoda że ten portal jest tak stronniczy. Nie zamieszczacie teaserów EXO, ale już jakieś hejty z plotkarskiej strony to chce Wam się tłumaczyć. Podobnie ostatnio było odnośnie komentarza Kaia. Bądźcie więc konsekwentni i zacznijcie tłumaczyć wszystkie hejty na wszystkie zespoły, materiału Wam nie zabraknie.

  • Stephi Reply

   Ja jako fanka B.A.P poczułam ze jesteśmy do niczego… To jest idol, powinien zwazac na słowa, nawet w zartach. Oglądałam ten live jakiś miesiąc temu i też się śmiałam gdy nie widziałam o co kmn. Ale to jak sodówka uderza do głowy chłopaka z EXO jest przerażające.

   • Neytiri Reply

    Tu się zgodzę, powinien uważać na słowa i żarty, bo później wyrwane z kontekstu mogą zostać tak źle przedstawione. Sama oglądałam ten Vlive dwa razy i przez myśl mi nie przeszło, że można tak to zrozumieć. Sama przyznałaś, że oglądałaś i nie zwróciłaś na to uwagi. Dopiero wyrwanie zdania z kontekstu i dopisanie takiego opisu, zupełnie zniekształca tą wypowiedź i przedstawia go w złym świetle. Współczuję idolom, są strasznie kontrolowani.

  • yoo Reply

   Neyitri zgadzam się z tobą w 100%. Nie mowie o hallyu, ale ostatnio często szuka się czegoś na artystów SM, żeby tylko im coś wypominac albo hejtowac. Zresztą może gdzieś jeszcze na hallyu będzie mój komentarz o tym, że po sprawach z Onew i Snsd powinniśmy wkrótce spodziewać się czegoś na EXO i inne zespoły SM ^^

   • Neytiri Reply

    I zauważmy, że wygrzebali to po miesiącu, akurat w dniu comebacku EXO.

 9. Will Reply

  do Neytiri
  Ujęłaś to wszystko co dokładnie mi chodziło po głowie. Myślę, że chłopcy są dumni z taki fanów jak ty.
  To nie jest tak, że ślepo podążamy za tym co mówią; nie róbcie z nas „bezmózgich ameb” szanujcie się ludzie.

 10. Lulu Reply

  Widzę po komentarzach, że słowa chłopaka są stosunkowo dawne. Ale i tak muszę dodać swoje trzy grosze.
  Ludzie, co jest z wami?! Czy wy w akcie ekscytacji, np. w jakimś konkursie nie powiedzieliście, że wygracie? Czemu leci na Baeka taki hejt? Bo krytyką to to nie jest. I to „Idol musi być skromny” AŻ MI SIĘ FLAKI PRZEWRACAJĄ. Tak się krytykuje ograniczenia które narzucają koreańscy fani, a jednak wy nie jesteście lepsi Gdyby tak powiedziała amerykańska gwiazda, wszystkim by to ściekło. A że powiedziała to koreańska zaraz afera, jak ona tak mogła co za samolubna i bezwstydna osoba, co ona ma w głowie????

 11. Akia Reply

  Jestem fanką EXO ,ale ta arogancja i zbytnia pewność siebie jest odrzucająca i okropna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *