Koreańczycy przerażeni zdjęciami pobitej gimnazjalistki


Artykuł: Busan ‚zakrwawiona gimnazjalistka’ była zaatakowana też dwa miesiące wcześniej
Źródło: Yonhap News via Nate

Piątka gimnazjalistek (w wieku 14 lat) została zgłoszona na policję, za napaść na ich rówieśniczkę, w jednej z bocznych uliczek. Uczennice użyły siły fizycznej, krzesła i odłamków szkła; wszystko zostało nagrane i udostępnione. Zdjęcie zakrwawionej ofiary obiegło internet, powodując oburzenie i powstanie petycji z 50 tysiącami podpisów ludzi, domagających się silniejszych wyroków dla małoletnich. [ZDJĘCIA]


 1. [+4,429, -12] Wyślijcie je do więzienia

 2. [+4,162, -12] Właśnie ujrzałem/am diabła…

 3. [+4,077, -10] Te dz**ki… Trzeba złapać nie tylko je, ale też ich rodziców i zabrać do psychiatry. Zasługują na śmierć…

 4. [+195, -1] Nie wiedzą co to prawdziwy strach, dlatego takie są.

 5. [+195, -1] Są takie już teraz, nie mogę sobie wyobrazić ich kiedy będą starsze. Jako rodzic, byłabym zawstydzona tym, ze wychowałam takie dziecko, zabiłabym i dziecko i siebie gdyby coś takiego zrobiło.

 6. [+188, -0] Więc policja wiedziała, że ofiara była zaatakowana już wcześniej, ale nie zrobiła nic, ponieważ odmówiła złożenia zeznań? Nie zdali sobie sprawy, że jest przerażona tym co mogą jej zrobić? Wcale tego nie sprawdzili?

 7. [+174, -1] Wsadźcie ich rodziców do więzienia razem z nimi

 8. [+159, -0] A może zamiast wysłania ich do poprawczaka, potraktują je jak one potraktowały ofiarę, sprawiając, że ich głowy będą krwawić jak najbardziej.

 9. [+157, -0] Po prostu ujawnijcie ich tożsamości. Nawet jeśli zostaną wysłane do poprawczaka, nie będą tam długo. Wyobraźcie sobie jak wrócą i będą udawać normalne członkinie społeczeństwa… Usłyszymy o nich gorsze rzeczy, po latach od wyjścia z poprawczaka.

 10. [+146, -0] Kopały ją śmiejąc się przy tym… psychopatki. Są takie młode więc sprawa będzie szybko załatwiona i posiedzą trochę w poprawczaku. Będzie to dla nich krótkie wspomnienie. CCTV jest straszne… Jeśli kiedykolwiek zobaczył/abym jak moja córka cierpi przez coś takiego, zabił/abym je własnoręcznie i zgłosił/a się do więzienia.


Źródło: Nate

 1. [+2,520, -9] Zastanawia mnie, co za rodzice wychowali takie dzieci… Jak to mogło się stać? Czego się uczyły jak dorastały?

 2. [+2,235, -18] Jedna rzecz jest pewna… takie dz**ki jak one nie pochodzą z normalnych domów

 3. [+2,201, -5] Dzisiejsza młodzież jest brutalniejsza niż większość dorosłych… naprawdę musimy pozbyć się praw broniących nieletnich. Coraz bardziej zaczynam bać się wysyłać córki do szkoły~

 4. [+99, -0] Pieprzyć to! Jeśli moja córka by tak cierpiała, odpłaciłabym się od razu! Czemu nadal ktoś przejmuje się prawami chroniącymi nieletnich, kiedy żyjemy w świecie gdzie 17 latkowie zabijają, a gimnazjalistki, jak one, zachowują się tak okrutnie? To nie są nieletni, to diabły.

 5. [+88, -0] Ich rodzice zasługują na publiczne upokorzenie, razem z nimi

Źródło: Naver

 1. [+6,832, -17] Należy dostosować przepisy prawne, szczególnie te dotyczące nieletnich. Konsekwencje powinny być poważniejsze…

 2. [+6,698, -13] Już teraz mają objawy problemów psychicznych. Kiedy ich tożsamość została ujawniona, chcą pozwać ludzi za zniesławienie ㅋㅋㅋㅋㅋ jakby ktokolwiek jeszcze dbał o chronienie ich

 3. [+5,405, -22] Prawo ma chronić ludzi, nie szatana

 4. [+4,015, -16] Maja DNA morderców

 5. [+1,596, -4] Pozwólcie im dalej tak chodzić i jak dorosną to naprawdę kogoś zabiją. Żadna normalna osoba nie dopuściłaby się takiej zbrodni. Proszę ukarać je najcięższymi konsekwencjami.

 6. [+1,593, -4] W swoim wieku już „kochają zapach krwi”… już za późno na ratunek. Są morderczyniami w procesie kształcenia.

 7. [+1,259, -10] Gdybym był rodzicem, zająłbym się nie tylko tymi dz**kami, ale też ich rodzicami

 8. [+1,224, -3] Kiedy po raz pierwszy usłyszałam tę informację, pomyślałam, ze to tylko kolejne dzieciaki, które trochę za mocno pobiły się z innym, ale później zobaczyłam zdjęcia… Zmieniły ja w krwawy kawałek mięsa… Te dziewczyny to nie ludzie. Po prostu pozwólcie im gnić w poprawczaku.


cr.: (1)

5 comments

 1. VWika Reply

  Okrutne…a więc, najwyraźniej w każdym kraju są takie małolaty, którzy niszczą komuś życie dla satysfakcji…dlaczego tak robią? Sprawia im to radość? Co z tego mają? Nic.
  W Polsce jest tak samo.

 2. ehh Reply

  Przypominała się mi ta sprawa w Polsce i tez te dziewczyny miały po 13-14 lat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *