EXO po raz kolejny pokazali swoją siłę podbijając koreańskie i światowe listy muzyczne

Nowy repackaged album EXO – “The War: The Power of Music” został wydany 5 września.

Ich tytułowa piosenka – „Power” natychmiast podbiła listy muzyczne, a album sprzedaje się jak ciepłe bułeczki na koreańskich platformach takich jak: Hanteo, Synnara Records, YES24, HOTTRACKS oraz wiele innych.

6 września o godzinie 10:20 (czasu koreańskiego) The War: The Power of Music znalazło się na pierwszym miejscu listy albumów iTunes w 33 krajach na świecie: Hiszpania, Szwecja, Finlandia, Dania, Norwegia, Grecja, Czechy, Rumunia, Polska, Luksemburg, Rosja, Turcja, Meksyk, Indie, Japonia, Hong Kong, Wietnam, Tajlandia, Tajwan, Singapur, Filipiny, Malezja, Indonezja, Laos, Kazachstan, Burnei, El Salvador, Peru, Boliwia, Belize, Armenia, Słowacja oraz Ekwador.

Album znajduje się także w TOP10 listy w 20 innych krajach: USA, Kanada, Australia, UK, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Portugalia i Brazylia.

EXO po raz pierwszy wystąpiła na scenie z piosenką “Power” 7 września podczas “M!Countdown.”


Src: (1)

8 comments

 1. Timo Reply

  Ja nie wiem czemu EXO? Nigdy nie mogę pojąć czemu… nie chce nikogo obrazić. Ja na serio z czystej ciekawości się zastanawiam co jest odpowiedzialne za ich sukces? No wiem ze są z SM ale czy ludziom to wystarcza? Osobiście nie rajcuje mnie jakoś mega żadna piosenka EXO. Są dobre, spoko, przyjemne ale na hit to dla mnie zawsze za mało. Interesuje mnie to po prostu czysto naukowo. Bo wiele osób mówi ze ostatnie piosenki no to takie sobie. Ale trzeba przyznać : teledyski świetne.

  • Neytiri Reply

   Rzecz gustu, chociaż zainwestowanie w dobrą promocję przez SM pozwoliło im się wybić. Mnie akurat EXO nigdy nie zawiodło, naprawdę szczerze lubię każdy ich album, comeback i każdą piosenkę. Jedne po prostu lubię, drugie uwielbiam do szaleństwa, ale żadna nie była mi obojętna. A bardzo rzadko trafiam na takie zespoły żeby mi w 100% wszystko się spodobało.

   Rozumiem też Twój tok myślenia, sama też odbieram podobnie niektórych topowych w Korei artystów, którzy jakoś kompletnie do mnie nie trafiają i których fenomenu nie mogę pojąć. Nie musimy przyłączać się do każdej masowej fanowskiej fali, ważne że każdy może w kpopowe znaleźć coś dla siebie i to uszanujmy 🙂

 2. everything Reply

  Ja np nie jestem jakimś wielkim Exo-L ale doceniam i słucham ich piosenek bo większość jest niesamowicie chwytliwa i kreatywna. Mają oryginalny pomysł na swoją muzykę.

 3. Nickey Reply

  A ja się nie dziwię, Power bardzo mi się podoba, całkowicie w moim stylu!

 4. ChanBaek Reply

  Kocham EXO <3 należy im się tak wielka sława po tak ciężkej pracy <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *