Znamy kolejne szczegóły dotyczące MAMA 2017

Zostały ujawnione kolejne szczegóły dotyczące Mnet Asian Music Awards 2017.

Według CJ E&M od 25 listopada do 1 grudnia będzie trwał „tydzień MAMA„. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się w trzech państwach i będzie trwała przez cztery dni. MAMA 2017 rozpocznie się w Hoa Binh Theater, w Wietnamie 25 listopada. Następnie ceremonia przeniesie się do Yokohama Arena w Japonii. Ta część będzie miała miejsce 29 listopada. Natomiast dwie ostatnie części ceremonii odbędą się w Hong Kongu, 30 listopada w W Hotel, a 1 grudnia „tydzień MAMA” zakończy się, w AsiaWorld-Expo Arena.

Shin Hyung Kwan, czyli prezydent Mnet Contents Business powiedział:

„Z wiedzą i doświadczeniem, z ostatnich dziewięciu lat możemy rozwinąć MAMA do największego azjatyckiego rozdania nagród. Chcemy, aby MAMA 2017 był najlepszym festiwalem dla wszystkich miłośników azjatyckiej muzyki.”

To będzie dziewiąta gala Mnet Asian Music Awards dla CJ E&M. Pierwsze rozdanie nagród Mnet Video Music Awards odbyło się w roku 1999, a w 2009 została przekształcona na MAMA. Od roku 2010 ceremonia odbywa się poza Koreą. W 2010 było to Makau, w 2011 Singapur, a od 2012 odbywa się ona w Hong Kongu.


cr.: (1)

7 comments

  1. kekekeke Reply

    Liczę na to,że jednak MAMA w tym roku będzie naprawdę warta oglądania i wszystko się uda, a także w końcu pokarzą większy poziom, bo nie oszukujmy się, z roku na rok coraz bardziej nudna jest ta gala.

  2. Neytiri Reply

    Bez sensu, ale rozdrobnili. Podejrzewam jednak, że dopiero te dwa dni w Hong Kongu będą nasze kpopowe, ponieważ wątpię aby artyści z całą obstawą latali z kraju do kraju na występy, szczególnie zmieniając dzień po dniu Japonię na Hong Kong. Zapewne wreszcie zrobią z tego Azjatycką galę i w Japonii będą japońscy wykonawcy, a w Wietnamie wietnamscy. Obawiam się, że tym razem nie dam rady obejrzeć na żywo wszystkich części, szkoda.

  3. Suzzzi Reply

    Dziwne to rozdrobnienie. Ale skoro mama bedzie w Honkongu trwala 2 dni to może zaproszą wiecej artystów niż BTS. Exo i twice…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *