[Pann + komentarze] Czy ciągły, drastyczny wzrost wagi Kyli szkodzi Pristin?

Pann: Do wszystkich, którzy każą przestać hejtować Kylę

Podsumowanie postu: Autor zagłębia się w to, jak członkinie KylaBae Sung YeonKim Yewon nietypowe dla fandomu ze względu na swoje ciała/urodę.

Wszyscy są w pełni świadomi, że niektóre fandomy ich nie popierają i dlatego fani zespołu po każdym comebacku chcą, aby członkinie te zrzuciły trochę wagi, ale Kyla powraca za każdym razem coraz cięższa (podczas gdy pozostałe dwie ani nie tracą, ani nie zyskują kilogramów). Autor prosi ją o odrobinę wstydu, jako członkini Pristin (nie umie śpiewać ani rapować, najgorsza spośród 4 raperek w zespole) i prosi osoby, które nie są fanami Pristin o zaprzestanie bronienia Kyli, ponieważ to tylko zachęca ją do zyskiwania na wadze bez względu na resztę grupy.

Autor nie chce, aby Pristin było znane z tego, że jest zespołem pełnym grubasków i pyta, dlaczego ludzie są w jej stosunku tak pobłażliwi.

 

 1. [+220, -5] Przedstawmy to w ten sposób. Kyla sama musi być zdeterminowana do zrzucenia wagi, a fani muszą zdecydować, czy odpuszczą, a może nie.

 2. [+202, -24] Szczerze byłam zaskoczona, jak wiele obrony otrzymała od innych..

 3. [+191, -214]Mam problem z tą myślą fanów o idolach, że muszą być oni szczupli. „Dzieci, popatrzcie na nich, muszą być ładni i chudzi”.. dlaczego dzieci mają patrzeć tylko na chudych ludzi?Dlaczego oceniamy wygląd, a nie umiejętności?

– Czy jest utalentowana? Mówimy, że nie jest utalentowana, więc w ostateczności powinna być ładna
– Zgadzam się z postem, jej umiejętności są niskie, w takim razie każdy mógłby być idolem
– Musicie przyznać, że idole mają okazję wykazać się talentem, gdy spodoba się komuś ich wygląd
– Dobrze, możesz próbować rozwiązywać takie problemy. Ale dajmy Kyli być grubą, niech będzie tą, która zda sobie sprawę z tego, że nie ma żadnej wartości dla opinii publicznej, im grubsza się staje ㅋ
– O czym wy mówicie? Umiejętności są ważne, ale w podobnym stopniu jak wygląd. Jest tylu fanów, którzy lubią idoli tylko ze względu na wygląd. Proszę, przestańcie zachowywać się jak: „Nie oceniam ludzi po wyglądzie, więc jestem dobrą osobą” i spójrzcie na to, jak naprawdę wygląda sytuacja.

 1. [+81, -9]To zabawne, jak fani zawsze mówią „Nasza Kyla jest piękna!!” i publikują skrajnie wyfotoszopowane zdjęcia, na których jej nogi mają połowę rzeczywistej masy ㅋㅋ

 2. [+79, -2] Jung Chaeyeon dostało się za jej „nogi jamnika”, Kang Mina oberwała za tłuste ręce, Wendy i Joy za ich wagę~ dlaczego Kyla jest aż tak broniona?

 3. [+72, -10] Ma negatywny wpływ na resztę Pristin… proszę, zrzuć trochę kilogramów. Na każdym fancamie wyróżnia się i to niemiło się ogląda. Nie równoważy zespołu.

 4. [+64, -10] Naprawdę możecie nazwać to ciałem celebrytki? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ nawet nie-celebryci dbają o swoją wagę w dzisiejszych czasach, jak ona nie może robić czegoś, co jest częścią jej pracy… to nie tak, że jej twarz się bardzo wyróżnia ㅋㅋ ona nie jest pulchna, ludzie, jest po prostu gruba…

 5. [+47, -2]Wiesz, że zabrzmię teraz jak suka, ale skoro nie ma talentu i nie umie zadbać o siebie, to dlaczego jest w girl bandzie? Nie łapię tego. Twice są hejtowane za brak talentu, ale za to ich twarze są świetne. Nie rozumiem, dlaczego Kyla jest broniona za każdym razem.

 6. [+42, -2] Wendy schudła tak, że widać jej kości, gdy ludzie wypomnieli jej wagę… Obstawiam, że Kyla schudnie po tych wszystkich kontrowersjach.

 7. [+42, -9] Autor napisał wszystko to, co ja chciałam. Największym problemem jest to, że Kyla nie zdaje sobie sprawy z tego, jak poważne to wszystko jest;;;

 8. [+36, -0] Fani bronią jej, mówiąc, że na żywo wygląda szczuplej, ale jakie to ma znaczenie dla osób, które widza ją tylko w telewizji? Przestańcie jej bronić, to może w końcu schudnie.

 9. [+28, -1] Jest wielkim minusem dla całego zespołu


cr.: (1)

11 comments

 1. Lim Reply

  Co ich to, do jasnej anielki, obchodzi ile ona waży? I dlaczego obchodzi ich to zdecydowanie bardziej niż to że nie umie ona śpiewać/rapować? Nie ma nadwagi (przynajmniej z tego co mi wiadomo) więc w czym problem? Jest niepełnoletnia, powinna się normalnie odżywiać bo jak nie to może się to bardzo odbić na jej zdrowiu, bardziej niż dorosłym idolkom z niedowagą… „Dlaczego oni jej bronią?”, no nie wiem, może dlatego że to jej ciało i może z nim robić co jej się podoba, bez względu na to czy jest idolką czy nie? Jej waga w niczym jej nie przeszkadza więc o co tyle zamieszania…

 2. Nyyu Reply

  Boże idoli są traktowane jak lalki przez fanów. „Ta jest gruba to jej nie lubię. ” takie osoby za pewne same ładne i chude nie są ale oceniać potrafią. Ręce opadają. Mam nadzieję że ta dziewczyna nie czyta komentarzy. Kto wie może ma tarczyce lub po prostu chora jest kto wie? Aby tylko zdrowa była i szczęśliwa tego jej życzę

 3. Suzzzi Reply

  Skoro ona nie umie śpiewać ani rapowac to co robi w zespole wokalnym??? Po co agencja ja przyjęła i zrobiła idolke?
  Gdyby była szczupła to moga by sie zajac modelingiem na przykład, bo raczej pulchnej modelce ciężko się wybic.

 4. Lilith Reply

  Ci ludzie chyba mają niepokolei w tych pustych koreanskich łbach.Nie wolno dziewczynie normalniewyglądać? Chciałabym zobaczyć jak wyglądają ci którzy tak zawzięcie krytykują. .

 5. Morcia Reply

  Z jednej strony każdy, kto pisze się na karierę idola powinien być przygotowany na każdy typ komentarzy, nawet ten nieprzyjemny. Z drugiej – na litość boską, przecież ona ma dopiero ile, piętnaście lat? Przesadne odchudzanie w tym czasie może mieć poważne skutki w przyszłości. Poza tym, Kyla wcale nie jest tak „gruba” jak twierdzą internauci – owszem, waży trochę więcej od pozostałych członkiń, ale to staje się widoczne dopiero przy porównywaniu jej z dajmy na to Nayoung.
  Mogę już teraz się założyć, że kiedy faktycznie zacznie chudnąć i przesadzi (jak np. Wendy, którą też krytykowano za grube nogi i pucołowatą buzię) to wszyscy nagle zaczną jej współczuć/twierdzić że wcześniej wyglądała dobrze.

  • H☆N Reply

   Przepraszamy za usunięcie komentarza!
   Było to całkowicie przypadkowe, jedno złe kliknięcie przy akceptacji reszty 🙂
   Komentarz już został przywrócony ✅

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *