B.A.P mówią o tym jaką rolę w ich zespole pełni komunikacja

B.A.P  ostatnio powrócili z single albumem „Blue„. W najnowszym wywiadzie członkowie rozmawiali o ich najnowszym comebacku.

Grupa wyjawiła, że są bardzo szczęśliwi z powrotu na scenę.

„Starannie przygotowywaliśmy ten album podczas naszej trasy koncertowej. Wydajemy się najszczęśliwsi, kiedy promujemy nowy album. Cieszymy się, że nasi fani bardzo to kochają. Ponieważ jest to coś co lubimy robić, nie mieliśmy problemu z przygotowaniem tego podczas trasy.”

Dla B.A.P ich „seria kolorów” symbolizuje wzrost. Dzięki różnym pracom z ich serią w ciągu ostatniego roku członkowie zespołu zaczęli się rozwijać, aby stać się bardziej dojrzałymi artystami.

B.A.P dodali:

„Przechodząc przez wiele rzeczy nasza szóstka dużo rozmawiała. Nawet teraz dużo rozmawiamy, co czyni nas mocniejszymi, a ponieważ się komunikujemy nie mamy stłumionych uczuć. W przyszłości planujemy pokazać więcej siebie, wydawać albumy i wciąż koncertować, więc chcemy powiedzieć naszym fanom, że nie muszą się o to martwić.”

cr.: (1)


 

2 comments

  1. Lim Reply

    Jeśli serio dużo ze sobą rozmawiają to bardzo się cieszę. Wiele ludzi nie dogaduje się ze sobą/zespoły się rozpadają lub ktoś odchodzi właśnie ze względu na niedopowiedzenia czy niewiedzę. Komunikacja jest najważniejsza w relacjach międzyludzkich.

  2. Lille Reply

    Tacy kochani, niektórzy zapominają o tym by ze sobą najzwyczajniej w świcie rozwiać, cieszę się że ryze tak dobrze się dogadują ❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *