CL zaśpiewała piosenkę do filmu „My Little Pony”

Była liderka 2NE1, CL uczestniczyła w tworzeniu OSTu do amerykańskiego filmu „My Little Pony”.

YG Entertainment skomentowało 17 września:

„Świetnie zaczęła swoje nowe aktywności, uczestnicząc w soundtracku do „My Little Pony”, które swoją premierę będzie miało 6 października.”

Piosenka CL „No Better Feelin” jest 11 piosenką na albumie.

Piosenka jak i cały soundtrack do filmu wydane zostaną 22 września.


cr.: (1)

7 comments

 1. kekekeke Reply

  Nie wiem czemu, ale zamiast mieć podziw dla niej, to uważam to za dziecinne xd

 2. CDomiL Reply

  A ja nie bo śpiewa tam też Sia i nikt nie mówi że to dziecinne ale jak CL śpiewa do ,,My little pony,, to WOW i od razu komuś coś się nie podoba że to do niej nie pasuje a z cytatu wynika że CL powróci bo ,,świetnie zaczęła swoje nowe aktywności,, Jestem wierną BLACKJACK i będę popierała każde aktywności członkiń nawet jakby miała śpiewać do filmów dla dzieci to z przyjemnością posłucham <3 To moja opinia nikt nie musi się z nią zgadzać. Dziękuję

 3. kekekeke Reply

  Nie powiedziałam, że mi się to nie podoba, tylko, że jest troche dziecinne. Mam niestety mieszane odczucia do tej bajki, nie rozumiem jej fenomenu, mam złe wspomnienia z nią związane, dla mnie przy każdej celebrytce czy celebrycie śpiewającej/ego do tego, będzie nadal to dziecinne. Chociaż napisałaś na końcu, że to twoja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać, mam wrażenie, że i tak czy siak najechałaś na mój komentarz wyżej, czyli nie uszanowałaś czyjejś opini..

 4. Suzzzi Reply

  Przy koreańskiej premierze krainy lodu swojego głosu uzyczyla ex liderka Sistar.
  Gwiazdy często Nagrywaja osty do filmów czy bajek ktoś musi.

 5. Neytiri Reply

  Współczesne OSTy do bajek są na najwyższym poziomie, angażują znanych i popularnych artystów i mogą być hitami, przykładem może być słynne „Let it go” z Frozem albo ostatnio piosenka Justina Timberlake’a „Can’t Stop The Feeling!” z Trolls, bardziej znana niż sama bajka.

  Fajnie, że CL dostała szansę i cokolwiek nowego wyda, bardzo długo już na to czekamy. Chociaż wypowiedź YG, może tylko w moim odczuciu, ale odrobinę zabrzmiała jak diss, że świetny początek – od bajki ;D Chociaż to nie jest początek jej aktywności solowej ani w Stanach, mam nadzieję że będzie to nowy start aby jej kariera ruszyła z kopyta… nawet jeśli to małe kopytka My Little Pony ;D

 6. Lim Reply

  No cóż raczej nikogo nie powinno dziwić że większości osób nieswojo słucha się piosenki do filmu dla dzieci śpiewanego przez CL – piosenkarkę znaną między innymi z takiego utworu jak „Hello Bitches” 😉 Po prostu ostra raperka z ciętym językiem i taka bajeczka nie idą w parze… A styl Sia czy Justina Timberlake’a są już bardziej że tak się wyrażę „pro-rodzinne”, chociaż bywają wyjątki od reguły (np. Sexy Back od JT).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *