BTS mówią o swojej międzynarodowej popularności

BTS podzieliło się swoją opinią na temat światowego fandomu!

21 września BTS było gościem w programie „2 O’Clock Escape Cultwo Show” stacji radiowej SBS PowerFM. Podczas niego prowadzący wspomnieli o ich wielkiej popularności na świecie i fakcie, że dużo ich teledysków przekroczyło liczbę 100 milionów wyświetleń w serwisie You Tube. Zapytali oni także o to, dzięki której erze BTS zaczęło zdobywać międzynarodową popularność.

Rap Monster odpowiedział:

„Właściwie nie jesteśmy tego pewni. Kiedy nasz sztab powiedział nam o tych wszystkich rekordach, które zostały ustanowione przez nasz teledysk, J-Hope zapytał się mnie wczoraj: „Ale poważnie, dlaczego oni nas tak lubią?””

Wszyscy zaczęli się śmiać i J-Hope powiedział:

„Jestem ciekawy! Zastanawiam się, czemu chodzi o nas.”

Lider dodał śmiejąc się:

„On poważnie  mnie o to zapytał.”

Rozmowa zeszła później na temat tego, która piosenka zapoczątkowała ich światowy sukces. Suga uznał, że było to „I Need U”, ale według Rap Monstera zaczęli być popularni dzięki „Dope”. Natomiast Jin powiedział, że największy wzrost popularności miał miejsce po „Fire”.

Podczas rozmowy o ich muzyce Suga powiedział:

„Kiedy nasz album się ukazał teksty piosenek zostały przetłumaczone na wszystkie języki w przeciągu godziny. Jesteśmy tym zaskoczeni.”

18 września ukazał się nowym mini album BTS „Love Yourself: Her”, który promuje piosenka „DNA”.


cr.: (1)

6 comments

  1. Suzzzi Reply

    W sumie to myślę tak jak oni. Zupełnie nie wiem co ludzie w nich widzą, dla mnie to oni sa tacy sami jak EXO czy MonstaX.

  2. 404~☆ Reply

    BTS są świetni! Zasłużyli na taką popularność ! Chociaż każdy z nich ma inną osobowość razem sie uzupełniają … dlatego A.R.M.Y ich tak kocha ~♡

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *