SECHSKIES wypowiadają się na temat wydania albumu, który obiecali fanom 20 lat temu

23 września grupa SECHSKIES odbyła koncert na Gocheok Sky Dome z okazji 20 rocznicy. Zespół wystąpił z ich popularnymi utworami takimi jak „Promised Destiny”, „School Song” i „A Man’s Path”. Członkowie rozmawiali również z fanami i wypowiadali się na temat wydanego przez nich niedawno albumu.

Jaejin podziękował słowami:

„Musimy żyć każdym dniem roku 2017 jakby była to 20 rocznica SECHSKIES. Mieliśmy przerwę w promocji, aby przygotować lepszych siebie. Dziś jest właśnie ten dzień. Jesteśmy w stanie odbyć ogromy, rocznicowy koncert tylko dzięki wam wszystkim.”

Suwon powiedział:

„To nasz pierwszy występ na tak wielkiej scenie od czasu, gdy zadebiutowaliśmy 20 lat temu. Martwiłem się, czy będziemy w stanie zapełnić całe miejsce naszymi Yellows, ale widzę was teraz i już się nie martwię. Zostało jeszcze dużo piosenek. Przygotowaliśmy wiele do pokazania.”

Lider zespołu, Jiwon podziękował fanom, mówiąc:

„Dwa dni temu wydany został piąty album SECHSKIES. Były momenty, gdy nagrywaliśmy i było to trudne oraz wyczerpujące, ale moment, gdy zobaczyliśmy efekty odsunął wszelkie złe uczucia na drugi plan. Dziękuję wam bardzo za słuchanie albumu.”

Wspomniał także o obietnicy, jaką zespół złożył przed rozpadem:

„Nie byliśmy w stanie dotrzymać obietnicy, aby wydać piąty album i rozpadliśmy się na jakiś czas, ale teraz zebraliśmy się ponownie jako SECHSKIES, wydaliśmy album i czujemy się naprawdę poruszeni. Chcemy także podziękować Hyun Sukowi za poprowadzenie nas i bycie naszą opoką.”

Jaejin obiecał:

„Będziemy ciężko pracować podczas każdego występu, aby nadrobić te 20 lat przerwy.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *