Ryu Hwayoung powraca do „Age of Youth 2” w świetnym stylu!

Kang Ina, grana przez Ryu Hwayoung zrobiła świetne wrażenie mimo tak krótkiego czasu ekranowego w „Age of Youth 2”.

W odcinku z 23 września, Kang Ina niespodziewanie odwiedziła wspólne mieszkanie Belle Epoque i wsparła Jung Ye Eun (graną przez Han Seung Yeon), która wydawała się być w niebezpieczeństwie. Dostarczyła nawet ważnych wskazówek w odkryciu tajemnicy, pozostawiając po sobie ogromne wrażenie na widzach.


Spoilery

Kang Ina pojawiła się trzymając przekąskę. Zaczęła krzyczeć na Jung Ye Eun, która była przygnębiona przez zdradę jej przyjaciółki Han You Kyung.

„I pozwoliłaś jej odejść? Gdzie ona mieszka? Pójdę tam i powyrywam jej włosy.”

Kiedy współlokatorki broniły Han You Kyung, Kang Ina powiedziała:

„Czemu ona zadziera z Ye Eun. I po czy jej stronie jesteście? Czemu bronicie jej przyjaciółki?”

Kiedy wydawało się, że Kang Ina może iść do domu Han You Kyung w każdej chwili, Jun Ye Eun uspokoiła się i powiedziała iż mimo, że naprawdę docenia działanie Kan Iny, to zajmie się tym sama.

Kang Ina spotkała po raz pierwszy Jo Eun (w tej roli Choi Ara). Widzowie dramy ciepło przyjęli jej pojawienie się:

„Zaczęłam krzyczeć w momencie kiedy Kang Ina pojawiła się w Belle Epoque.”

„Proszę, odwiedzaj je częściej Kang Ina.”

Ekipa powiedziała, że Ryu Hwayoung, którą wiele osób ze smutkiem pożegnało w pierwszym odcinku, powróciła w świetnym stylu w odcinku z zeszłego wieczora.

„Prosimy, oglądajcie ostatnie cztery odcinki, aby zobaczyć czy Kang Ina pojawi się ponownie.”


cr.: (1)

3 comments

 1. Neytiri Reply

  Widocznie ma talent, szkoda że przy tym tak okropny i problematyczny charakter. Po tym co zrobiła T-ara, nie umiem na nią spojrzeć życzliwie. Nawet trudno mi podejść do pierwszego sezonu Age of Youth.

   • Neytiri Reply

    Była członkinią T-ara przed laty, ale nakłamała w mediach że się nad nią znęcały i udawała ofiarę żeby wymigać się od obowiązków w zespole, od początku chciała wybić się solo jako aktorka. Teraz po latach wyszła prawda na jaw, menadżerowie i osoby pracujące z T-ara przed laty wyznały, że te wszystkie jej opowieści są wyssane z palca i że to z nią współpraca była fatalna. Np. udawała kontuzję kostki i zażyczyła sobie wózka inwalidzkiego na lotnisko żeby tylko prasa o niej pisała. A jak menadżerowie poszli z nią do szpitala to lekarze stwierdzili, że nic jej nie dolega. Zamiast wrócić na próbę przed koncertem w Japonii do reszty zespołu, zażyczyła sobie jednak powrót do hotelu i zrobienie paznokci. Fryzjerki nazywała „Szampoo”, nie okazując żadnego szacunku i traktując je z wyższością. Sama nękała najmłodszą wówczas członkinię w zespole Areum, wysyłając jej wiadomości z groźbami, że jak zacznie paplać to zostanie pobita. Wszystko jest w internecie, nawet screeny tych wiadomości wypłynęły.

    Kłamstwa Hwayoung zrujnowały i na zawsze zaprzepaściły karierę całego zespołu, akurat wtedy gdy T-ara były u szczytu. Ona przez lata lansowała się w mediach udając ofiarę, a reszta zespołu przez te lata zbierała nieuzasadniony hejt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *