8 piosenek, które są idealne, aby znalazły twojej playliście do nauki!

Niewykluczone, że uczenie się jest najmniej ulubioną czynnością nas wszystkich, jednak każdy z nas musi się z tym mierzyć lub przynajmniej próbować!

Jednak możemy próbować urozmaicić nieco naszą naukę wplatając do czasu na nią przeznaczonego parę słuchawek i naszą playlistę z ulubionymi kpopowymi kawałkami! Jeśli szukasz nowych perełek do swojej playlisty, poniżej znajdziesz 8 piosenek, które pomogą ci się skupić i zrelaksować, i przede wszystkim – sprawić, że nauka będzie trochę bardziej znośna!


1. Verbal Jint ft. Kang Min Hee – “Good Start”


Stabilny rap Verbal Jinta w połączeniu ze ślicznym wokalem Kang Min Hee są wręcz idealne do rozpoczęcia nauki z ,,dobrym startem”.


2. IU – “Sleepless Rainy Night”


Co prawda piosenka jest o problemach ze snem przez wspomnienia o swoim dawnym kochanku, jednak słodki głos IU w tej chłodnej piosence będzie świetny na długie noce z nauką i pracą domową!


3. Eddy Kim – “Now”


Jeśli szukasz relaksującego kawałka z dźwiękami gitary oraz lekko płynącym, łagodnym wokalem, Eddy Kim nigdy cię nie zawiedzie! Jego najnowszy kawałek – ,,Now” nie jest wyjątkiem!


4. Primary ft. Sam Kim and eSNa – “~42”


Jeśli potrzebujesz piosenki z chwytliwym i relaksującym beatem, najnowszy utwór Primary będzie dla ciebie idealny!


5. Jang Soo Bin – “Torn”


Ta dopiero co wydana piosenka Jang Soo Bin jest świetnym wyborem dla osób, które lubią wolniejsze kawałki. Dodatkowo pełny i bogaty głos wokalistki jest czymś, co będziesz chciał słuchać w kółko!


6. Bolbbalgan4, 20 Years of Age – “We Loved”


Jeśli szukasz piosenki z idealną harmonią, któa wprowadzi cię w odpowiedni do nauki nastrój, na pewno przypadnie ci do gustu piosenka Bolbbalgan4 – ,,We Loved”!


7. Heize ft. Shin Yong Jae – “You, Clouds, Rain”


Kolejną piosenką, która powinna znaleźć się na twojej playliście jest ,,You, Clouds, Rain”. Nastrój, który tworzy, jest idealny, aby skupić się na książkach!


8. Akdong Musician – “Haughty Girl”


Na zakończenie odnosząca na duchu i chwytliwa (jak wszystkie piosenki AKMU!) piosenka – ,,Haughty Girl”

Słuchacie muzyki przy nauce? Może macie swoje ulubione piosenki, bez których nie rozpoczynacie ,,zabawy” z książkami?


cr.:(1)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *