Bolbbalgan4 znów podbijają najważniejsze cyfrowe rankingi!

Bolbbalgan4 zajmują najwyższe miejsca z nowymi piosenkami na głównych rankingach w czasie rzeczywistym!

28 września o godzinie 18:00 (KST) duet powrócił z mini – albumem ,,Red Diary Page.1, którego promocyjną piosenką jest ,,Some.

Utwory z owego albumu trafiły w gusta odbiorców i błyskawicznie podbiły najważniejsze cyfrowe charty w Korei! ,,Some zajęło pierwsze miejsce, ,,To My Youth – drugie, a ,,Blue – trzecie na każdym z sześciu rankingów (Melon, Genie, Bugs, Mnet, Naver i Soribada) 29 września o 2:30 KST. 

Pozostałe dwa utwory znajdujące się na albumie: ,,Fix Me oraz ,,Imagine również zajęły wysokie miejsca! Obydwie piosenki znalazły się w pierwszej dziesiątce wszystkich sześciu rankingów!

Bolbbalgan4 są duetem spod skrzydeł Shofar Music. Dziewczyny pojawiły się w ,,Superstar K6″ w 2014 roku i zadebiutowały w 2016. Zdobyły sporą popularność, a ich piosenki ,,Galaxy”, ,,Tell Me You Love Me” oraz ,,We Loved” stały się hitami!
Wygrały nagrodę Song of the Year na Korean Music Awards, Rookie Award na the Golden Disc Awards, które odbyło się w styczniu tego roku, zdobyły także Indie Genre Award na Melon Music Awards 2016, ale to nie wszystko!

Słuchaliście już piosenek z najnowszego albumu Bolbbalgan4? Sprawdź ,,Some” poniżej!

Gratulacje dla Bolbbalgan4! Życzymy kolejnych sukcesów!


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *