[Komentarze] 5 k-popowych teledysków z największą liczbą dislike’ów

Pann: MV, które posiadają najwięcej dislike’ów

  1. [+143, -35] Rzecz, która mnie najbardziej denerwuje to fakt, że wszystkie te łapki w dół są od fanów Blackpink zza granicy ㅋㅋ Nie chcę bezpodstawnie hejtować,ale one naprawdę są od fanów tego zespołu.. denerwuję się zawsze gdy to widzę

  2. [+117, -26] Osiągnięcie fanów Blackpink (antyfanów Twice) + zazdrosnych hejterów Twice

  3. [+115, -11] Tutaj Blink, te dislike’i są od fanów Blackpink z innych krajów…To dla nas również smutne, ale nic nie możemy z tym zrobić ㅠㅠ Mam nadzieję, że koreańscy fani dadzą sobie radę. Jest mi tak przykro za każdym razem, gdy to widzę ㅠㅠㅠ

  4. [+47, -1] Zyskały wiele antyfanów, gdy Nati odpadła z „Sixteen” i dlatego wszystkie te osoby przeszły do fandomu Blackpink dla Lisy, gdy tylko zespół zadebiutował.To nie takie proste, nie każda Blink rowna się hejterem Twice. To sytuacja smutna dla wszystkich koreańskich Once i fandomu Blackpink…

  5. [+33, -2] Jestem pewna, że fani zza granicy manipulowali tymi liczbami…

  6. [+30, -2] To przez tajską grupę Thrice…

  7. [+26, -3] Tajscy fani Blackpink są całkiem sławni ostatnio…

  8. [+22, -0]Nie wiem, dlaczego tajscy fani mają taką obsesję na punkcie tajskich idoli w k-popowych grupach. Automatycznie stają się antyfanami, gdy tajski członek odpada z zespołu i z automatu także wybierają grupę, gdy ma tajskiego członka, całkowicie ignorując resztę grupy.

  9. [+19, -1]To nie w porządku, że zagraniczne Blinks narobiły problemów, ale to my,koreańscy fani musimy przepraszać; -_- posunęli się za daleko.. nam też ciężko sobie z nimi poradzić. Rozchmurzcie się, Once, przepraszamy ㅠ

  10. [+18, -1]Ciężko zrzucić to tylko na fanów Nati, ponieważ Twice wcześniej nie miało tylu dislike’ów i antyfanów. Thrice nie wzrosło odkąd Blackpink zadebiutowało.

  11. [+17, -1] Nawet koreańscy fani nie są przyjaźni przez nich teraz. Było wielu fanów, należących do obydwu fandomów, ale teraz zniknęli;;

  12. [+13, -0] To grupa nazywana Thrice. Są nie do powstrzymania w swoich działaniach. Terroryzowali stronę internetową BigHit wcześniej i zostawili mnóstwo niemiłych komentarzy na Instagramie Twice.


cr.: (1)

10 comments

  1. Neytiri Reply

    Taaak i na pewno nie ma to nic wspólnego z tym, że Twice zostały przereklamowane i zmęczyły publiczność, a ich piosenki z comebacku na comeback są coraz słabsze. Zły PR może wyrządzić tyle samo szkód co antyfani.

  2. Lilith Reply

    Matko jedyna.Przecież nawet w samej Korei nie wszyscy za nimi przepadają. Nie ma co zwalić na fanów a raczej antyfanow z zagranicy. .

  3. Suzzzi Reply

    Ta najlepiej zwalić wine na Black Pink…
    To nie ich wina ze maja lepsze piosenki i wiecej soba prezentuja.

  4. Olek Reply

    Większych bredni nigdy nie czytałem. Ostatnia piosenka Twice jest słaba, do tego złe linie dystrybucyjne i za dużo cute koncept więc dislikeów mają pełno..

    Fandom Twice niestety nie umie się pogodzić z wieloma rzeczami.. Smutne to.

  5. Yoora Reply

    Nikt nie zwala winy na Blacpink tylko na fandom. Dziewczyny nie mają z tym nic wspólnego.

    Co do Twice. Piosenki wpadają w ucho, ale fakt faktem, że JYP mógłby postawić je w mniej cukierkowym koncepcie… Wtedy łapek w dół mogłoby być mniej

  6. yoo Reply

    Przepraszam ale twice są tak przereklamowane i każdy ma już ich dość. Zresztą onces tez święte nie są, same planowaly dawać dislike przy mv girls generation itd

  7. Poosey lover 6 Reply

    BTS i Twice sprawiły że słucham k-popu.
    Słucham Blackpink, słucham Twice.
    Nawet nie widziałem że fani tych grup sie nie lubią.

  8. thethe Reply

    Przyznaje się że dałam dislike’a pod TT i Signal, bo mi się mega nie podobają te piosenki, a nie należę do fandomu Blackpink XDD i myślę że takich przypadków jak ja jest więcej… Żeby nie było bardzo lubię debiutancką piosenkę Twice, tam akurat dałam like 😉

  9. Mara Reply

    hahaha xDDDD wszystko to wina BLINKS!!! SĄ ZAZDROSNE I TYLKO ONE MOGŁY DAĆ DISLIKE XDDD
    Błagam… sama dałam dislike, bo mi się piosenki twice nie podobają, btw. właśnie w wakacje jak byłam na obozie widziałam jak małe dziewczynki (9-11) tańczyły do piosenek twice i mi to serio nie przeszkadzało mimo tego, że naprawdę nie cierpię piosenek twice, ale jak te małe dziewczynki zaczęły tańczyć dla mnie to było takie meegaa urocze i mogłam na nie patrzeć godzinami i właśnie dzięki temu już wiem m.in. dlaczego mnie te piosenki twice irytują, bo one są naprawdę stworzone tylko dla takich małych dziewczynek, a jak widzę takie już w sumie dorosłe dziewczyny, które śpiewają TT czy singal to mnie to irytuje, no błagam, trzy dziewczyny z twice są w moim wieku, jedna jest rok starsza i dla mnie to naprawdę jest cringe jak widzę ich obecny koncept, ponoć mają comeback jeszcze jesienią, więc jestem ciekawa co tym razem jyp wymyślił

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *