Liderzy unitów SEVENTEEN odpowiadają o powstawaniu „CHANGE UP” i nie tylko!

Liderzy unitów SEVENTEEN S.Coups, Woozi i Hoshi odbyli 27 września transmisje na V Live, podczas której rozmawiali z fanami na temat ich niedawno wydanej piosenki „CHANGE UP”.

„Jest wielu fanów, który pyta o wydanie naszej piosenki” zauważył Hoshi i poprosił Woozi’ego, żeby wytłumaczył, dlaczego „CHANGE UP” nie pojawiło się jako singiel.

„Wszystko, co robimy ma głębokie znaczenie” powiedział Woozi, a reszta dodała, że fani muszą poczekać i na pewno wkrótce wszystko zrozumieją.

„Słyszałem, że Carats naprawdę polubili tę piosenkę” powiedział S.Coups. Woozi ucieszył się i oznajmił, że to coś, co chciał naprawdę bardzo zrobić.

Członkowie zespołu wyjawili, że „CHANGE UP” powstało w zaledwie jeden dzień po tym, jak pracowali nad innym utworem i nagle zostali zainspirowani.

Podczas ich wypowiedzi na temat MV, fani poprosili o pokazanie fragmentu choreografii do piosenki. Woozi wyjaśnił: „Właściwie to do tego nie ma choreografii”, więc liderzy pokazali po prostu ruchy z teledysku, które były całkowitym freestyle’m.

Członkowie SEVENTEEN opowiedzieli też o tym, że przyszłe teledyski, które wydadzą w ramach ich projektu są umieszczone w czasie przed albumem „Al1” wydanym przez zespół w maju i określili je jako „Chapter 0.5”. S.Coups poradził fanom, aby zwrócili szczególną uwagę na teksty utworów, aby zrozumieć, w jaki sposób wszystko zostało połączone.

Chłopcy w zabawny sposób porozumiewali się ze staffem po drugiej stronie kamery, aby wiedzieć, jak wiele mogą wyjawił na temat ich projektów. Potem Hoshi i S.Coups powiedzieli, że i tak nie mają zamiaru ich już dłużej słuchać.

S.Coups wspomniał o utworze hip hop unitu, który pojawi się w przyszłym tygodniu. Powiedział, że zespół widział część teledysku i dodał: „To naprawdę coś, na co warto czekać!”.

Piosenka hip hop unitu „SEVENTEEN Project Chapter 0.5: Before Al1” zostanie wydana już 2 października! Przez kolejne dwa tygodnie pojawiać się będą także utwory od vocal oraz performance unitu.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *