Co dalej z ToppDogg?

Ukazała się informacja odnośnie obecnej sytuacji ToppDogg.

29 września Hunus Entertainment opublikowało na oficjalnym fan cafe zespołu oświadczenie o tym, że członkowie grupy dołączyli do „The Unit”.

Agencja potwierdziła, że Sangdo, Xero, B-Joo, Yano i Hojoon wystąpią w programie. Stwierdzili, że pięciu członków szykuje się na „nowy początek”.

A-Tom, który ostatnio wziął udział w „Produce 101 Sezon 2” obecnie przygotowuję się do debiutu z JBJ, czyli zespołu utworzonego z niektórych uczestników tego programu, którym jednak nie udało się wejść do ostatecznego składu. Ich debiut planowany jest na 18 października. Wytwórnia Hunus Entertainment oznajmiła, że temat jego dalszej aktywności z ToppDogg zostanie rozstrzygnięty, kiedy zakończy się promocja z JBJ i wróci on do wytwórni.

Po promocji z albumem „First Street” Hansol wyraził swój zamiar opuszczenia zespołu i opuścił on dorm. Planuje on przystąpić do obowiązkowej służby wojskowej, a jego późniejsze plany nie są jeszcze znane.

Lider P-Goon również planuje odbyć służbę wojskową, a po jej skończeniu rozwijać karierę aktorską.

Kontrakt Nakty z wytwórnią natomiast wygasł i planuje on podjąć solowe działalności w muzyce elektronicznej. Agencja poprosiła fanów o dalsze wspieranie artysty.

Hunus Entertainment powiedziało również, że decyzje te podjęto po długim czasie i wielu dyskusjach, a agencja je wszystkie szanuje. Przeprosili również fanów, że tak późno udostępnili tą wiadomość.

Na koniec poprosili oni o dalsze wspieranie członków zespołu, którzy postanowili rozpocząć własną działalność.


cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *