KNK dołączą do survivalu „MIXNINE”

KNK ogłosili, że dołączą do programu JTBC i YG Entertainment „MIXNINE”.

29 września, agencja KNK wydała oświadczenie na fan cafe, aby poinformować, że otrzymała ofertę od producentów „MIXNINE”, a po długim rozważaniu i dyskusji między agencją i grupą zdecydowano, że wszyscy członkowie pojawią się w programie.

Agencja napisała:

Zaplanowano, że członkowie będą w pełni ukazywać swój ukryty potencjał i możliwości. Prosimy, abyście nadal okazywali niezmienną miłość i wsparcie członkom KNK, którzy podjęli tą trudną decyzję.

KNK to pęcioosobowy boy band należący do YNB Entertainment, który zadebiutował w 2016 roku. Do tej pory wydali trzy mini albumy i dwa single.

Wezmą udział w programie JTBC „MIXNINE” wyprodukowanym przez Han Dong Chula z YG Entertainment, który jest znany jako producent „Produce 101 Season 1” i „Show Me the Money”.

Założyciel YG, Yang Hyun Suk, odwiedza agencje osobiście, aby odkryć nowe gwiazdy i stworzyć dwie dziewięcioosobowe grupy – męską i żeńską, które podczas programu będą ze sobą rywalizowały o debiut. Rozpoczęcie programu planowane jest na 29 października.

Cr.(1)

5 comments

 1. Neytiri Reply

  Że co?? Ledwie po roku od debiutu? To najprawdopodobniej oznaczać będzie rozpad, bo jeśli któryś z nich się dostanie do finalnej grupy, to nie będzie mógł promować się z KNK.

  Te programy survivalowe to tragedia, wytwórnie są tak zachłanne na promocję, a artyści zdesperowani, że w konsekwencji będą teraz rozwalać wszystkie zespoły dookoła.

 2. Lim Reply

  Nienawidzę tych wszystkich survivalowych programów, są bez sensu i mało komu pomagają. A obecność KNK w tym programie to żart, wcale nie są aż tak nugu.

 3. Yoora Reply

  Zgadzam się. To jakaś tragedia. Jeśli tak dalej pójdzie to w końcu większość obecnych zespołów się rozpadnie, a to byłby wielki cios dla fanów tych bandów 🙁 Jeśli KNK się przez to rozpadną, pozabijam….

 4. Marta Reply

  to ja już nie rozumiem, w tym programie będą brać udział i trainee i bandy, które wcale nie są takie „nugu”?

 5. Lilith Reply

  Wydaje mi się że teraz jest porostu wyjątkowo dużo zespołów itrudno im się przebić tak na maxa. Ale zgadzam się z poprzednimi komentarzami.że takie programy jeszcze nikomu tak naprawdę nie pomogły a w sumie wręcz przeciwnie. ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *