Hansol publikuje poruszającą wiadomość

Hansol opublikował na Instagramie wiadomość po tym jak potwierdzono, że opuszcza zespół ToppDogg.

„Cześć, tutaj Kim Hansol. Zaczęliśmy w trzynastu. Potem było nas dziesięciu, dziewięciu… Piszę to, aby pożegnać się z członkami ToppDogg, z którymi spędziłem tyle czasu. Gdy pierwszych kilku członków zdecydowało się rozpocząć swoje nowe życia, pozostałe osoby, włączając mnie, dały im szczere błogosławieństwo, choć było to dla nas bolesne. 

Mówią, że każdy początek ma koniec i nie ma rzeczy tak pięknej jak ostatnie pożegnanie. Kiedy nasi przyjaciele zdecydowali się opuścić grupę, wysyłaliśmy im wiele dobrych życzeń i wsparcia, ale czuliśmy się źle w stosunku do fanów. Odsyłałem członków z uśmiechem na twarzy, ale także dużo płakałem.

Od tamtego czasu przechodziłem przez trudne chwile, ale teraz to moja kolej, że powiedzieć do widzenia. Wiem bardziej niż ktokolwiek inny, jak bolesne to jest. Opuszczenie członków, którzy dawali mi tyle miłości i wsparcia naprawdę nie było łatwą decyzją. Wiem, jak bardzo zranieni są nie tylko oni, ale także i fani, bo sam przez to przechodziłem. 

Przepraszam za nie dotrzymanie obietnicy, za nie zostanie z ToppDogg na zawsze. Pozostali członkowie będą polegać na sobie nawzajem i postarają się dotrzymać złożonej Wam obietnicy. Będą ćwiczyć każdego dnia, aby podarować Wam wspaniałą muzykę i najlepsze występy. Przeszli przez wiele trudności i wewnętrznych walk, więc proszę, dajcie im wiele wsparcia i miłości. 

Poprzez nowy program ‚The Unit’ członkowie będą w stanie przeobrazić się w idoli, którzy zaszczepiają w ludziach marzenia i nadzieje. Zamierzam wspierać ich jako fan. Sangdo, Xero, B-Joo, Yano i Hojoon, wiem, że te wszystkie słowa nie mogą wymazać bólu, ale będę wspierać Was całym moim sercem. Na zawsze jestem Wam wdzięczny i mam nadzieję, że pokażecie światu, jak dobrymi muzykami jesteście. Będę Was wspierał do końca.”

Hansol opublikował także inne zdjęcie z opisem: „Dziękuję, przyjaciele. Dziękuję Wam, moje wspomnienia. Dziękuję Wam wszystkim.”


cr.: (1)

1 Comment

  1. Liiliin Reply

    Mam już dość, jako Topp Klass trudno mi patrzeć jak To pp Dogg się rozpada…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *