Dzięki niesamowitej akcji fanów NU’EST, 2017 Korea Music Festival zostanie miło zapamiętany

2017 Korea Music Festival odbywał się w w weekend od 30 września do 1 października na Gocheok Sky Dome. W drugi dzień występy zostały wzbogacone o niespodziankę przygotowaną przez  L.O.Λ.E. (oficjalny fandom NU’EST).

1 października wystąpiły takie zespoły jak EXO-CBX, Red VelvetNCT 127, WINNER, BLACKPINK, TWICE, BTOB, B1A4, Apink, EXID, GFRIEND, FTISLAND, Sunmi oraz NU’EST W.

Jak zwykle na wielkich wydarzeniach, każdy fandom miał swoje bloki, z których mógł pokazywać wsparcie ulubionemu zespołowi poprzez gadżety i lightsticki w oficjalnych kolorach zespołu.

Fandom L.O.Λ.E pojawił się na festiwalu z nowym modelem swojego lightsticku, który jest używany podczas promocji unitu NU’EST W. Jak wiadomo lightstick ten został zaprogramowany tak, że może zmieniać kolory, co L.O.Λ.E wykorzystały w niesamowity sposób.

Za każdym razem, gdy na scenie pojawiali się nowi artyści, fandom NU’EST zmieniał kolor swoich lightsticków, śpiewając razem z wszystkimi. Kolorem dla BTOB i WINNER był niebieski, dla Sunmi i Red Velvet czerwony, zielony dla NCT 127, różowy dla Apink oraz biały dla EXO-CBX.

Fandomowe show nie zostało niezauważone, od razu w trendach na Twitterze pojawił się hashtag „러브분들” (L.O.Λ.E).

Wiele osób porównało tę akcję do wydarzenia zorganizowanego przez Light (fandom Highlight), które miało miejsce we wrześniu podczas 2017 Incheon K-pop Concert.

Po zakończeniu koncertu, L.O.Λ.E otrzymały podziękowania od zespołu. Na Twitterze NU’EST pojawiło się zdjęcie grupowe z opisem: „Wysyłamy całą naszą miłość do L.O.Λ.E., które były z nami dzisiaj! Gdziekolwiek są nasze L.O.Λ.E., jest to najpiękniejsze miejsce na ziemi!”

https://twitter.com/NUESTNEWS/status/914481750666911744

Członek NU’ESTRen opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, pod którym napisał: „Jestem tak dumny z naszych L.O.Λ.E. Wróćcie bezpiecznie do domów!”

Na prywatnym Instagramie Arona również pojawił się filmik z podziękowaniem. „L.O.Λ.E są najlepsze!”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *