[Komentarze] Han Seohee mści się na EXO-L

Artykuł: Han Seohee „Dlaczego ciągle wspominam EXO-L? Próbowały mnie załatwić, wzniecając plotki”

Źródło: Sports Today via Nate

„Dlaczego nienawidzę EXO-L? Dlaczego ciągle o nich wspominam? To one próbowały skazać mnie na hańbę, tworząc plotki i czarując w mediach społecznościowych. Tysiące, nie, setki tysięcy roznosiło plotki i wyśmiewało mnie. A teraz zachowują się jak ofiary? Pokrzywdzonymi nie jesteście wy, lecz ja oraz osoby, które mnie wspierają.”

 1. [+1,1347, -34] Przy niej Sulli wygląda na normalną

 2. [+978, -25] Zarzucam jej przede wszystkim agresywność. Najpierw zyskała uwagę feministek, a teraz zabierają się za nią głupie fangirle ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ niesamowite ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

 3. [+807, -29] Największa atencyjna suka na tym świecie

 4. [+67, -10] Proszę, przestańcie porównywać Sulli do tej kryminalistki… Wybryki Sulli są w porównaniu do jej zachowań urocze i głupie

 5. [+64, -3] TOP prawdopodobnie czeka, aż to wszystko ucichnie, więc wyobraźcie sobie, jak bardzo rozsierdzony musi być, gdy ona tak ciągle papla

 6. [+49, -3] Powinniśmy wrzucić ją do paki, gdy mieliśmy okazję

 7. [+48, -6] Nigdy nie widziałam większej suki niż ona

 8. [+28, -1] Sulli prawdopodobnie spędza całe święto Chuseok, zastanawiając się nad tym, jak znów stać się popularną…

 9. [+27, -1] Sulli była jedynie wersją demo przed prawdziwym kataklizmem, którym jest Han Seohee

 10. [+26, -1] Powinna się tak zachowywać, skoro niedługo debiutuje? Gdy już zadebiutuje, EXO staną się jej seniorami… zamierza ich ignorować, czy zachowywać się tak samo, jak teraz?


cr.: (1)

8 comments

 1. Neytiri Reply

  Ona nigdy nie zadebiutuje, ta uwaga którą jej teraz poświęcają portale plotkarskie to wszystko co ma i na co ją stać. Nie warto zwracać na nią uwagi, przez względu na TOPa, Big Bang, EXO, szacunek do kpopu i dla własnego spokoju ducha.

 2. Suzzzi Reply

  Ona na serio jest psychiczna pierw komentowala TOPa i jego przygodzenie a teraz czepia się fandomu EXO… sama pod soba dołki kopie.

 3. Suzzzi Reply

  Yoo _fani wspomnieli o Sulli z uwagi na to.że po odejsciu z fx wrzucala na insta kontrowersyjne zdjecia. Bez stanika w dziwnych seksualnych pozach. Dużo hejtu na nią leciało wtedy.
  Nie wiem co ona ma do exol byc może fanki EXO obraly strone TOPa. W sumie to po akcji ze szminka wiele osob się na.niej poznało i nienawistnych komentarzy było sporo ale sama sobie zasłużyła na nie gadajac bzdury.

  • Neytiri Reply

   Na livie opowiadała, że męskość TOP jest nie większa niż szminka MAC, którą pokazała do porównania :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *