Solbin (LABOUM) mówi o aktorstwie i swoich celach na przyszłość

Członkini LABOUMSolbin ostatnio podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat jej aktorskiej kariery oraz celach na przyszłość.

Wywiad rozpoczął się od pytania o jej role jako MC w programie muzycznym stacji KBS – Music Bank. Zapytano Solbin o jej pierwsze wrażenie, gdy została obsadzona na takiej pozycji.

,,Na początku nie uwierzyłam. Byłam bardzo wdzięczna za przesłuchanie, ale nie liczyłam na żadną odpowiedź. Jednak gdy zostałam obsadzona, byłam za to naprawdę wdzięczna.”

Przed przesłuchaniem na MC Solbin przeanalizowała i zapamiętała wszystkie scenariusze poprzednich MC programu – aktora Park Bo Guma i Irene (Red Velvet). 
Solbin powiedziała również o swoim partnerze w programie – aktorze Lee Seo Wonie.

,,Jest naprawdę miłym przyjacielem. Jest nie tylko wspaniałym partnerem, ale także przyjacielem, który zachęca i motywuje mnie do wielu rzeczy. Jestem mu naprawdę wdzięczna za to, że ciągle próbuje poprawić mi nastrój i dlatego często mnie komplementuje.”

Solbin powiedziała także o swojej karierze jako aktorka. Dla niej najważniejszą i najbardziej niezapomnianą produkcją będzie dla niej ,,Solomon’s Perjury” – pierwsza drama, w której wystąpiła. Mówi, że to dlatego, że drama kręcona była w zimę i obsada miała przez to ciężki okres, le wiele się dzięki temu nauczyła i nawiązała bliskie więzi z pozostałymi osobami z planu i nadal utrzymuje z nimi kontakt.
Jednak podczas kręcenia ,,Into the World Again” bardzo wiele nauczył ją reżyser, obsada oraz personel. Wszyscy o nią bardzo dbali i pomagali jej, mimo że nie stawiała się zbyt często na planie. Bardzo odczuła to, że aktorka Lee Yeon Hee otoczyła ją troską i opieką.

Aktorstwo to dla Solbin świetna zabawa, ponieważ ma możliwość wyrażenia w ten sposób siebie. Przyjemność sprawia jej także to, że może komunikować się z obsadą oraz personelem, nawiązywać znajomości a także może się w ten sposób bardzo wiele nauczyć.

Idolka przedstawiła także swoje aktorskie cele na przyszłość!

,,Chcę spróbować komedii romantycznych jak Seo Hyun Jin czy Jung Yoo Mi. Chciałabym rolę kochanej i śmiałej dziewczyny, albo super dziewczyny z miasta. Chciałabym także sprawdzić się w roli kobiety biznesu, a także tej niedojrzałej i najmłodszej w domu.”

Solbin powiedziała również co chciałaby osiągnąć wraz z LABOUM! 

,,Myślę, że największą zaletą LABOUM jest to, że mogłyśmy  spróbować wielu konceptów. Chcę, żebyśmy jako LABOUM zajęły pierwsze miejsce na listach przebojów. Chcę koncertować, również za granicą, żebyśmy mogły nawiązać kontakt z naszymi fanami oraz chciałabym nagrać nasze reality show w innym kraju. Jest tak wiele rzeczy, które chciałabym zrobić z pozostałymi członkiniami jako LABOUM, chcę zrobić je wszystkie jedno po drugim!”

Solbin wystąpiła już w dramie stacji JTBC – ,,Solomon’s Perjury”, stacji SBS – ,,Into the World Again”, a teraz pojawi się w nadchodzącej dramie stacji OCN – ,,Meloholic”  razem z Yunho (TVXQ).


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *