Wytwórnia potwierdza, że DreamCatcher wezmą udział w nowym programie survivalowym YG

Wytwórnia DreamCatcherHappyface Entertainment wydała oświadczenie dotyczące udziału zespołu w nowym programie survivalowym YG – MIXNINE

Fani zespołu  dowiedzieli się o uczestnictwie dziewczyn w programie dopiero, gdy w sieci pojawiła się jego zapowiedź, dlatego wytwórnia przeprosiła za późne poinformowanie i tym samym przysporzenie fanom zmartwień. 

,,Jako Happyface Entertainment zdecydowaliśmy się wziąć udział w programie ,,MIXNINE”, a nasi trainee i artyści trenują ciężko codziennie, aby pokazać się z jak najlepszej strony.
Nie tylko agencja, ale także członkinie DreamCatcher są bardzo przejęte ,,MIXNINE”. Po długich dyskusjach podjęliśmy jednak decyzję, że dziewczyny stawią czoła wyzwaniu i pojawią się w programie pokazując swoje nowe strony.”

Wytwórnia poprzez program chce, aby większa ilość osób poznała uroki dziewczyn oraz aby nazwa zespołu stała się bardziej rozpoznawalna. Happyface Ent. zapewnia także, że aktywności zespołu będą kontynuowane niezależnie od wyników w programie oraz zapowiedzieli, iż dla DreamCatcher planowany jest kolejny album z serii ,,Nightmare”, ale to nie wszystko, bo zespół ma także przygotowywaną swoją własną, unikalną historię typu fantasy.

,,Nie była to łatwa decyzja, ale prosimy o podarowanie miłości i zainteresowania dla DreamCatcher, które postanowiły zmierzyć się z nowym wyzwaniem.”


Lista idoli, którzy wezmą udział w programie „Mix Nine”


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *