Fani rozpoczynają petycję przeciw rozpadowi Wanna One

Fani postanowili połączyć siły, aby zapobiec rozłące z Wanna One.

Wanna One to grupa, która powstała podczas drugiego sezonu Produce101. Pomimo, że obecnie uważani są za jednych z najpopularniejszych idoli, nie mają innego wyjścia, jak stawić czoła nieuniknionemu, jakim jest koniec ich kontraktów w przyszłym roku.

Fani są tego świadomi, dlatego podjęli kroki, aby móc to zmienić. Niedawno Wannables rozpoczęły internetową petycję przeciw rozpadowi Wanna One. Celem jest uzyskanie  250,000 głosów, na chwilę obecną jest ich  22,667.

Tymczasem internauci podzielili się opiniami na temat tej akcji. Niektórzy okazali zrozumienie, uważając, że ciężko byłoby utrzymać popularność każdego z chłopaków po rozpadzie.

Druga grupa stwierdziła, że to niemożliwe, by mogli kontynuować, pisząc:

1.Czy oni uważają, że to w ogóle możliwe?

2. Dlaczego ich fani są tacy szaleni?

3. Nie mają wyobraźni.

4. Szczerze mówiąc, ich fandom podzielił się już na każdego członka. Co mają na myśli nie chcąc rozpadu ZESPOŁU?

5. Już mają to zapisane w kontrakcie, po co w ogóle się produkują.

6. Proszę, przestańcie…to niemożliwe.

 

9 comments

 1. Lim Reply

  Pojebało ich? A co z Sungwoonem i Minhyunem? Mieliby odejść ze swoich zespołów kosztem tworu jakiegoś survivalowego programu?

 2. SuMi123 Reply

  Wanna One są teraz popularni bo są rookie ale też dlatego ze włozono kupę kasy w ich debiut i promocje. I napewno gdyby jakimś cudem zostali to by się nie kalkulowalo wytwórni, chyba jeżeli byliby tylko w sm, yg ale to też nie

 3. Neytiri Reply

  Z jednej strony ich trochę rozumiem, bo ogromnie chciałabym żeby IOI się nie rozpadły, ale co z Nu’est? Ich fani chcą powrotu OT5 i nie wybaczyliby gdyby Minhyuna im wykradziono na rzecz tego sztucznie wykreowanego tworu.

 4. Suzzzi Reply

  Znajac kpop i rynek to nie raz po rozpadzie beda wspólnie występować.
  A grupa musi się rozpaść by każdy poszedł swoja droga. Ja chce nuest 5 osobowe.

 5. Jinnie Reply

  Szkoda że petycja nie będzie miała sensu 🙁
  Zostało bardzo mało czasu, fani nie uzbierają tylu głosów

 6. zaar Reply

  Marka Produce 101/48 na prawdę jest mocna, Mnet stworzył potwora marketingowego, IOI było sukcesem, Wanna One już jest topowym zespołem, Izone również już wygrało programy muzyczne kilka dni po debiucie. Program nakręcony z rozmachem, ogólnie poziom wyżej od tych wszystkich Unit+, Idol School itp. Sixteen od JYP nie liczę bo moim zdaniem zrealizowany był dość słabo ale był za to pionierem w tego typu akcjach. Ogólnie survivalowe show to krok pierwszy do zyskania dużej popularności przed debiutem. Ogólnie jest tego pełno, teraz leci Under19, choć zrealizowany jest według mnie słabiutko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *