JBJ mówią o uczuciach związanych z nadchodzącym debiutem oraz doświadczeniach z Produce101!

Podczas ostatniego wywiadu dla stacji SBS w ,,Night of Real Entertainment” JBJ zostali zapytani jak czują się w związku z ich zbliżającym się debiutem!

JBJ to grupa składająca się z trainee, którzy brali udział w drugim sezonie programu survivalowego – ,,Produce101„. Zostali wyeliminowani podczas trwania programu, jednak fani uznali, że stworzą razem świetny zespół i właśnie dzięki temu pomysłowi: grupa zadebiutuje już wkrótce!

,,To wszystko nadal wydaje się takie nierealne. Jednak w zeszłym tygodniu kręciliśmy teledysk i zaczyna do mnie docierać ta rzeczywistość” – Takada Kenta

Rozmawiali także o przeżyciach związanych z udziałem w Produce101. Kim Dong Han powiedział:

,,Bardzo dużo myślałem o jednym: Co zrobię, jeśli zostanę wyeliminowany? To dlatego, że nie zapisałem się do żadnej uczelni ze względu na program.”

Kim Yong Guk wyznał, że myślał o tym, że zespół powstał właśnie dlatego, że zostali wyeliminowani z programu i gdyby tak się nie stało, JBJ nie istniałoby.

Kim Sang Gyun (który zadebiutował już wcześniej w ToppDogg) wyznał, że stara się pomagać każdemu w zespole jak może, np. gdy wychodzą razem na koncerty, tłumaczy im jak mają się przywitać (~Kim Yong Guk) oraz powiedział co czuje odnośnie debiutu:

,,Myślę, że jestem trochę bardziej zrelaksowany niż reszta zespołu, ponieważ mam już jakieś doświadczenie.”

Chłopcy mieli zorganizowaną imprezę z grillem z okazji nadchodzącego debiutu, który będzie miał miejsce już 18 października z mini-albumem ,,Fantasy„!


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *