Jeonghan (SEVENTEEN) mówi o niezapomnianym roku i swoich urodzinowych życzeniach

4 października członek SEVENTEENJeonghan z okazji swoich urodzin miał okazję odpowiedzieć na parę pytań podczas specjalnego wywiadu urodzinowego.

Jeonghan powiedział:

,,Te urodziny spędzę na naszej światowej trasie koncertowej. To dla mnie naprawdę ważne urodziny. To niezapomniany rok, który spędziliśmy z Carats (oficjalna nazwa fandomu) przy promocji albumu oraz przygotowaniach do naszych koncertów.”

Kiedy zapytano go o prezent, jaki chciałby otrzymać, jego odpowiedź była krótka i konkretna!

,,Miłość Carats!”

Został zapytany również o to, jak czuje się z tym, że jego urodziny przypadły na wakacje* i co w związku z tym chciałby zrobić.

,,Chciałbym pojechać na jakąś wycieczkę z chłopakami. Jestem podekscytowany już samym myśleniem o tym! Naprawdę chciałbym gdzieś pojechać!”

Jeonghan wyznał również, że chciałby usłyszeć ,,Sto Lat” w wykonaniu Han Dong Geuna ze względu na jego niesamowity głos. 
Fani mogli także dowiedzieć się jaki przedmiot idol wybrał podczas swojego pierwszego przyjęcia urodzinowego. (W Korei jest zwyczaj, żeby na pierwszych urodzinach dziecka, położyć przed nim różne przedmioty i w zależności od tego co wybierze, będą one przepowiadały w jakiś sposób jego przyszłość, np. jeśli dziecko wybierze pieniążek, będzie kiedyś bogate.)

,,Wybrałem ołówek. Mówi się, że jeśli wybiera się ołówek, to w przyszłości będziesz się dobrze uczyć, ale ja tego nie interpretuję w ten sposób. Dla mnie ołówek oznacza pisanie piosenek, tekstów i ciężką pracę.”

Wszystkiego najlepszego Jeonghan!


* W tym roku święto Chuseok rozpoczęło się 4 października, czyli w urodziny Jeonghana. Jest to jedno z najważniejszych świąt w Korei.


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *