Koreańscy celebryci, którzy mimo trudnego dzieciństwa zachwycają swoim optymizmem

Wiele idoli jest  ikonami optymizmu i swoją obecnością sprawiają, że się uśmiechniesz. Jednakże niektóre z tych gwiazd musiało zmierzyć się z trudnym i samotnym dzieciństwem, aby dziś być bardzo radosną osobą. Wiele z nich ujawniło w późniejszym czasie swoje historie o czasach, kiedy byli szkolnymi wyrzutkami i musieli przejść przez wiele trudności.

Kim Sejeong (gugudan)

Dorastała ona w biednym domu. Przyznała, że kiedy patrzyła na to, jak jej mama walczy o wychowanie jej i rodzeństwa zaczęła ukrywać swoje uczucia, gdy poczuła, że przeżyła ciężki czas. Spędzała ona również samotnie wiele czasu w szkole.

Ona wyjaśniła:

„Nie mogłam nawet wyrazić swoich uczuć do rodziny, więc jeszcze trudniejsze było wyrażanie moich uczuć znajomym. Nie mogłam im nic powiedzieć i zamilkłam, więc moi przyjaciele odchodzili ode mnie jeden po drugim. Trudno było mi wyrażać swoje emocje.”

Kang Daniel (Wanna One)

Z jego uroczymi oczami i radosną energią Kang Daniel szybko podbił świat show biznesu. Okazało się jednak, że jego lata szkolne nie należały do tych najlepszych. On powiedział:

„Byłem wykluczony ze środowiska, bo byłem brzydki, kiedy byłem młodszy. Pomyślałem: „Mogę być brzydszy od ciebie, ale mogę tańczyć i śpiewać” i zacząłem bardziej wierzyć w siebie. Uświadomiłem sobie, że poczucie własnej wartości pochodzi ode mnie.”

Park Bo Young

Chociaż wszyscy kochają jej uroczy uśmiech przyznała otwarcie, że była samotna w szkole. Kiedy zapytano się jej co było dla niej najtrudniejsze po osiągnięciu sławy ona odpowiedziała:

„Nie zrobiłam nic tej osobie, ale ona wysypała na moje biurko zawartość kosza na śmieci. Jako człowiek mam emocjonalne wzloty i upadki, ale naprawdę nienawidziłem tej osoby. Ale z powodu tych ludzi starałam się jeszcze bardziej uśmiechnąć.”

Kang Min Kyung (Davichi)

Znana ze swojej pięknej twarzy i ciała, a także pewności siebie Kang Min Kyung zdradziła, że przeszła przez trudny okres w czasach szkolnych. Ona powiedziała:

„Kiedy poszłam do liceum stałam się wyrzutkiem społecznym. Bałam się chodzić do szkoły.  Próbowałam rozmawiać z ludźmi i się do nich zbliżyć. Po dwóch tygodniach udało mi się wyjaśnić nieporozumienia i już nie byłam wyrzutkiem.”

Yoo In Na

Aktorka jest znana ze swojej łagodnej osobowości. Wiele  osób uważa, że aktorka była dość popularna w szkole, ale ona wyznała, że tak nie było i że była wyrzutkiem. Wyjaśniła:

„Miałam dłuższe włosy od innych i nauczyciele byli bardzo dla mnie mili, więc nie byłam lubiana przez uczniów. Gdybym opuściła klasę podczas lunchu, to kiedy wróciłaby, a moje krzesło byłoby zamienione na złamane lub na moim biurku byłoby jedzenie. Ze względu na te wspomnienia staram się poruszać ten problem w mojej audycji radiowej.”


cr.: (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    God Sejeong, perfekcyjna w każdym aspekcie, a zawsze taka skromna<3

    Sorry, ale historia w stylu "byłam taka piękna, że z początku mnie nie lubili, ale po 2 tygodniach poznałam bliżej ludzi i zdobyłam przyjaciół" jakoś mnie nie wzrusza. Co to za trudne dzieciństwo?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *