Andy i Minwoo (Shinhwa) zrobili kawał członkom obsady w „Three Meals a Day”

Zgodnie z oczekiwaniami, Andy i Minwoo nie wahali się przed żartowaniem z przyjaciela z zespołu – Erica, gdy tylko nadarzyła się ku temu okazja.

Dwóch idoli weteranów gościło 6 października w programie transmitowanym przez TvN „Three Meals a Day”, którego stałymi członkami są Lee Seo Jin, Eric (Shinhwa) i Yoon Kyun Sang.

Andy i Minwoo przybyli do swoich kwater przed trzema stałymi członkami i postanowili sobie zażartować, mówiąc: „Czy nie sądzą, że gość płci żeńskiej przyjedzie dzisiaj? Ukryjmy się „. Po tym, jak wystawili swój bagaż, przygotowali posiłki i rozpalili ogień, upewniając się, że wygląda, jakby ktoś się tam pojawił, obaj członkowie Shinhwa zmienili ubranie, aby wyglądać dokładnie tak, jak członkowie załogi filmowej.

Gdy pojawili się Lee Seo Jin, Eric i Yoon Kyun Sang, natychmiast zdali sobie sprawę, że ktoś przyjechał, ale przypuszczali, że była to kobieta. Nie wiedząc, że Minwoo i Andy oglądali każdy ich ruch zaledwie kawałek dalej, trzej członkowie obsady zaczęli przeszukiwać cały dom.

Członkowie dowiedzieli się, że ich gościem jest mężczyzna, gdy Yoon Kyun Sang odkrył buty Andy’ego i Minwoo. Wtedy zaczęli wyobrażać sobie, że ich gościem jest Jun Jin (Shinhwa). Sfrustrowani Andy i Minwoo zaczęli działać dziwnie, przekładając rekwizyty i przekąski.

Lee Seo Jin wyczuł w końcu, że coś jest nie tak, komentując „Czy ten członek załogi nie jest dziwny? Ten, który idzie”, a nawet powiedział:” Wygląda jak Minwoo ” Jednakże Eric odrzucił to mówiąc:”Nie, to pracownik” Eric ciągle twierdził, że Lee Seo Jin się mylił, aż w końcu krzyknął:”Odpowiedz! Gośćmi są Andy i Minwoo! ”

Możecie zobaczyć ten kawał poniżej:

Cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *