[Komentarze] Luhan wyjawia, że jest w związku

Artykuł: Były członek EXO – Luhan w niespodziewany sposób ogłasza „Moją dziewczyną jest Guan Xiaotong”

Źródło: TV Report via Naver


 1. [+262, -17] Proszę, nie piszcie jego imienia, używając nazwy EXO obok

 2. [+206, -13] Nie jest dłużej EXO, przestańcie używać imienia EXO

 3. [+118, -9] Nikogo to nie obchodzi

 4. [+88, -8] Były członek… że co? To tylko ziomek, który przyjechał na wakacje na Exoplanet. Przestańcie używać nazwy EXO. Nikogo nie obchodzi, co u niego.

 5. [+68, -7] Obrzydza mnie to, że wciąż łączy się go z EXO. Nawet jeżeli jest tylko „byłym członkiem EXO”…

 6. [+13, -1] Wyszukałam EXO na Naver i zostałam zalana informacajmi o tym kimś;; nie obchodzi nas to, on jest jest już EXO

 7. [+10, -0] Co z tego?

 8. [+11, -1] ‚Produce 101’ było dla mnie przyjemnym zaskoczeniem.Pokazało mi, że są tony talentów w Korei i nie ma potrzeby ściągania dzieciaków z Chin. Też myślałam najpierw, że Kris i Luhan są przystojni, ale w Korei także można znaleźć mnóstwo pięknych kryształów.


cr.: (1)

5 comments

 1. Marta Reply

  jezu jak mnie obrzydzają takie komentarze, koreańczycy są zaślepieni sm i nie dostrzegają tego jak wykorzystuje swoich idoli, ktoś się sprzeciwi i od razu staje się zdrajcą i wyrzutkiem. najgorsze jest to, że na twt zajdzie się pełno komentarzy koreańskich exol, które mieszają jego i tą dziewczynę z błotem, traktują jak najgorsze ścierwo. chyba zapomnieli, że luhan to też człowiek, któremu należy prawo do szczęścia u boku ukochanej. traktują ich jak podludzi, brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka. i to są fani? jeżeli uważają siebie za fanów to zachowują się niedojrzale i wykazują olbrzymią głupotą. podczas gdy inne fandomy są obrażane za brak kultury, exol w tej sytuacji wcale nie zachowują się lepiej… jeśli luhan odszedł z exo to najwidoczniej miał powód. gdyby wszystko było tak cudownie jak jest to przedstawiane w telewizji to nikt nie odszedłby z exo… jestem exol ale czasami już śmieszy mnie to jak fani wierzą, że sm to taka cudowna wytwórnia, w której chłopaki mogą sie rozwijać, mogą zarabiać, ale czy rozwijać? porozmawiamy o tym, jak dadzą swobodę w tworzeniu muzyki…
  ta cała sytucja i te komentarze są śmieszne, ludzie są na prawde zaślepieni
  tylko życzyć szczęścia tej uroczej parze, pasują do siebie!

 2. Neytiri Reply

  Ależ knetz są zawistni. A mnie cieszy, że koreańskie portale piszą o ex członkach kpopowych zespołów, bo zwyczajnie w świecie nie mam czasu nadrabiać newsy z Korei i Chin równocześnie, a o innych krajach nie wspominając.

 3. Lulu Reply

  Te komentarze są okropne. Luhan jest byłym członkiem Exo. Był w tym zespole. Tamci „fani” nie sprawią od takiego pisania, że nagle wszyscy zapomną o jego wcześniejszych aktywnościach. On zawsze będzie kojarzony z Exo, tak samo jak Tao i Kris. W końcu pierwsze aktywności zespołu są w 12-osobowym składzie. Naprawdę, denerwują mnie te komentarze. Nie wspominając o tym, jak cisną Hana ze względu na dziewczynę. Zamiast się cieszyć, że chłopak znalazł sobie kogoś, to mieszają go z błotem.

 4. Lexi Reply

  Dla mnie Luhan, Tao i Kris zawsze pozostaną w pamięci. Bo jakby nie było to nie tylko Koreańczycy tworzą EXO. Oni teżw dużej mierze przyczynili się do sukcesu tego zespłu, więc nie rozumiem dlaczego w ich kierunku lecą te wszystkie hejty – powtórka zachowania wytwórni S.M. Entertainment? Bo wszyscy bardzo dobrze wiemy, że jednym z powodów odejścia chłopców z EXO była właśnie ich (Chińczyków) dyskryminowanie ze strony wytwórni. Poza tym chciałabym podkreślić, że Lay to również Chińczyk. Wszyscy tak bardzo są zapatrzeni w S.M. , że nie widzą ich chorego zachowania w stosunku do idoli. S.M. ogarnijcie się w końcu, bo inteligencją, sprawiedliwością to wy nie grzeszycie (to nie jest komplement!!!) i jak pięknie dyskryminujecie, mimo, że twierdzicie, że wcale tak nie jest. Wasze zachowanie jest po prostu śmieszne i karygodne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *