[Komentarze] Model Lee Ui Soo popełnia samobójstwo w wieku 23 lat

Artykuł: Model Lee Ui Soo zmarł 6 października „Zakończył swoje życie”

Źródło: MBN via Naver


 1. [+2,844, -42] Niech spoczywa w pokoju

 2. [+1,232, -28] Niech spoczywa w pokoju. Mam nadzieję, że zazna go tam, gdzie jest…

 3. [+935, -34] Niech spoczywa w pokoju

 4. [+734, -34] Z jakiego powodu 23-letni mężczyzna, przeżywający najlepsze lata swojego życia, z takim wyglądem, mógł chcieć się zabić. Miał tyle powodów do szczęścia i wiele okazji, by mieć go jeszcze więcej, szkoda…

 5. [+478, -38] Świat mody jest zepsuty i nie w nim szans dla słabych dusz ㅋㅋ jest wiele dzieciaków, które nie interesują się modą i wskakują w modeling tylko dlatego, że mają pasujące ciało… moda to nic innego jak puste skorupy ludzkie ㅋㅋ całkiem żałosne… ten przemysł zabija młodych modeli.

 6. [+252, -12] To mój ulubiony model… Był naprawdę niesamowity i nietypowy, był także dobry dla młodszych osób z branży. Niech spoczywa w pokoju…

 7. [+171, -5] Nie mogę sobie wyobrazić, jak wiele przeżył poza światłem, w którym wszyscy go widzieli. Myśl o tym boli….

 8. [+141, -3] Wyglądał w porządku, gdy sprawdzałam jego Instagrama kilka miesięcy temu… to takie szokujące…

 9. [+135, -5] Taki przystojny, w młodym wieku… i prawdopodobnie pod opieką kochających rodziców… jaka strata. Niech spoczywa w pokoju. Do wszystkich młodych dorosłych tutaj… szukajcie siły. Rzeczy teraz mogą być trudne ale to tylko chwila wśród całego ogromu rzeczy, które spotkają was w życiu. Nadejdą lepsze chwile.

 10. [+100, -6] To rocznik 95′ ㅠ.ㅠ

 11. [+60, -0] Modeling może wydawać się fajną karierą, ale to praca, która skupia się tylko wokół twojego wyglądu, więc jestem pewna, że pod koniec każdego dnia pozostawia wiele pustych emocji…

 12. [+50, -1] Pamiętam, że spotykał się z modelką Lee Ho Jung i pojawił się nawet w ‚Infinity Challenge’. Byłam w szoku, gdy przeczytałam ten artykuł.


cr.: (1)

6 comments

 1. Ivka Reply

  Debilem jest, nawet jezeli nie znam to wie, ze jest debilem, mogl miec problemy ale to nie jest wytlumaczenie. Kolegowal sie z V od BTS.

  • Lim Reply

   To ty jesteś debilką, że mówisz tak o osobie, która się zabiła. Nikt nie zabija się tylko dlatego że trochę mu w życiu źle. Naszym naturalnym, zwierzęcym instynktem jest instykt przetrwania i w życiu samobójcy musi dziać się naprawdę dużo złego jeśli pokonał instykt i jednak targnął się na swoje życie. Nie mówiąc już o tym, że Lee Uisoo nie był tylko zwykłym szarym Koreańczykiem, ale celebrytą, i to powiązanym z modelingiem. Show-business wyniszcza człowieka doszczętnie, spacza umysł, zabiera cały wolny czas, wywiera niewyobrażalną presję. Bycie celebrytą i to na dodatek w Korei to piekło na ziemi. Nie wiem dlaczego Uisoo zdecydował się na taką karierę, ale gdyby miał dość mógłby po prostu odejść. Niestety z tego co się wydarzyło wnioskuję że ktoś inny nie pozwolił mu odejść więc chłopak nie miał innego wyboru, jak odciąć się od tego w inny sposób. A to że był przyjacielem V to wstawka zupełnie bez sensu. Ten chłopak był kimś dużo więcej niż tylko przyjacielem innego celebryty. Nie wiesz co się wydarzyło w życiu tego chłopaka więc nie tobie oceniać. Brzydzę się takimi niewrażliwymi ludźmi jak ty… Każda śmierć, zwłaszcza przedwczesna, to olbrzymia tragedia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *