Luhan najprawdopodobniej spotyka się z chińską aktorką Guan Xiao Tong

8 października, były członek zespołu EXOLuhan poinformował fanów za pomocą swojego konta na Weibo, że jest w związku z Guan Xiao Tong (znaną także jako Traey Miley).

 

Idol napisał:

“Witajcie wszyscy! Przedstawiam wam moją dziewczynę @GuanXiaoTong

 

 

Aktorka odpowiedziała na post:

“Aiya, jak super!”

 

Wielu internautów doszukuje się teraz dowodów w postaci wspólnych zdjęć i interakcji tej pary. LuhanGuan Xiao Tong kręcą aktualnie dramy, która ma być emitowana na Hunan TV w 2018 roku.

 


src: (1)

2 comments

  1. Lim Reply

    Nie to że jestem jakąś zazdrosną dziewczynką która nie może znieść tego że jej oppa ma dziewczynę, nie nie, nie o to chodzi. Ale skoro kręcą razem dramę to może chodziło mu o to że będą parą w tej dramie? Bo to co napisał nie jest w sumie jednoznaczne… Ale nawet jeśli naprawdę są razem to ok, w sumie w uroczy sposób to ogłosili i dziewczyna wydaje się być spoko 🙂 Życzę szczęścia.

    • Neytiri Reply

      Też właśnie najpierw odebrałam to dosłownie i już im gratulowałam i byłam pod wrażeniem, że tak wprost to przyznał. Później jak przeczytałam podobne spostrzeżenie, że może chodzi o dziewczynę w filmie, to nabrałam podejrzeń, że aż nazbyt otwarcie i szybko wyjawił takiego newsa i rzeczywiście w sumie to dobra promocja dla filmu ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *