Wytwórnia FNC odpowiedziała na informacje dotyczące tego, że Choa przerwie wszystkie działalności w przyszłym roku

10 października FNC Entertainment odpowiedziała na ostatnie informacje dotyczące aktywności byłej członkini AOA.

Źródło pochodzące z wytwórni poinformowało:

„Nie zostały podjęte żadne decyzje dotyczące aktywności Choa w przyszłym roku.”

Ta informacja wynika z informacji dotyczącej tego, że artystka przerwie wszelką działalność związaną z rozrywką po zakończeniu się jej umowy z marką sportową. Jej kontrakt z sportową marką odzieżową Ellesse Korea zakończy się na początku przyszłego roku. Ponieważ nie ma ona zaplanowanych działań lub umów, poinformowano, że nie będzie już aktywna w świecie rozrywki po zakończeniu tego kontraktu.

W odpowiedzi na te doniesienie agencja FNC Entertainment stwierdziła, że nic nie jest jeszcze potwierdzone.


cr.: (1)

3 comments

  1. Neytiri Reply

    Na to się zapowiadało, Choa chyba chce całkowicie wycofać się z przemysłu rozrywkowego. Te nieliczne aktywności które teraz miała, wynikały z wcześniejszych zobowiązań i zachowała się profesjonalnie wypełniając je. Nikt natomiast nie zmusi jej żeby podpisywała nowe kontrakty jeśli nie chce już być idolką. Chodzą plotki o małżeństwie. Cokolwiek to będzie, życzę jej wiele szczęścia. Świetnie się spisała jako piosenkarka i członkini AOA.

  2. Suzzzi Reply

    Zastanawia mnie dlaczego zrywa z showbiznesem. Ona ma.Świetny wokal nawet jak.juz nie chce śpiewać to może nadal działać w modelingu czy aktorstwie a to wyglada na klape.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *