[Komentarze] T.O.P publikuje i natychmiast usuwa zagadkowe zdjęcie na Instagramie

Artykuł: TOP powraca na SNS… usuwa zdjęcie zaraz po jego opublikowaniu

Źródło: X Sports News via Nate


1. [+148, -7] Proszę, nawet nie wracaj. Wciąż odrzuca mnie myśl o tym jego całym show z wózkiem inwalidzkim

2. [+135, -0] Poziom koreańskich celebrytów~~~~~

3. [+127, -1] To wciąż nie fair, nieważne ile o tym myślę. Dostał przepustkę do policji
przez popełnienie przestępstwa, zamiast odbyć aktywną służbę…

4. [+19, -1] Wyobrażam sobie, ile imprezował po tym, jak dowiedział się, że został wrzucony do publicznej służby. Tak głupi, naprawdę.

5. [+17, -1] Chciałabym, żeby ludzie tacy jak oni byli usuwani na dobre. Nie chcę widzieć go nawet w wiadomościach.

6. [+11, -0] Yoo Ah In czy TOP, obydwaj nie zdali sobie psrawy z tego, że teraz lepiej nie pokazywać się na SNS

7. [+4, -1] Ugh samo jego imię sprawia, że chce mi się wymiotować. Narkoman

8. [+3, -0] Co za atencyjny szczur


cr.: (1)

13 comments

 1. SeoRa Reply

  Ja też. To przerażające jak bardzo koreańscy fani są… niestali? Zmienni? Nie wiem nawet jak mam to ująć. Wkurza mnie takie zahowanie. Mam nadzieję, że w Korei jest trochę ludzi którzy go nie odrzucą i będą go wspierali. Ja kocham Big Bang i z niecierpliwością będę wyczekiwała powrotu grupy w pełnym składzie.

 2. everything Reply

  Ludzi hejtujących jest naprawdę ułamek, uwierzcie. A i wątpię, żeby owi komentujący byli kiedyś fanami.

 3. Lilith Reply

  Big bang tak,ale w pełnym składzie. Nie wyobrażam sobie jak by to było gdyby jednego zabrakło :)Ale poważnie chłopaki mają pozycję w kpopie .,że nawet poważny skandal im nie zagrozi.

 4. bigbanghwaiting Reply

  komentarze są przerażające. Oczywiście, to z pewnością nie są VIPy, ani byłe, ani obecne.
  W artykule nie wyjaśniono, skąd są te komentarze, czy były również jakieś pozytywne/neutralne?
  A BB- cóż… tytuł ich nadchodzących eventów w Japonii „Last Dance” mówi chyba sam za siebie.
  Kocham ich za wszystko co zrobili do tej pory, ale obawiam się, że nowych wesołych filmików z fanmeetingów na YT nie będzie :((
  TOP i całe BB ma moje bezwarunkowe wsparcie #vipforeveruntilwhenever

 5. hee Reply

  czasami naprawdę się załamuję poziomem polskich fanek…facetowi się upiekło, bo normalni koreańczycy siedzieliby w wojsku, gdyby dopuścili się tego samego przestępstwa, co on, a t.o.p dostał jedynie prace społeczne. to jest niesprawiedliwe, a on sam powinien się wstydzić. te komentarze naprawdę nie są nie na miejscu. t.o.p powinien dawać przykład jako idol, bo dobrze wiemy, że w korei jest na to nacisk, żeby idole dawali przykład. a polskie faneczki są okropnie naiwne. wspierajmy seunghyuna! bierze narkotyki i miga się od kary, ale oppa jest dobry! bigbangi, gdzie połowa członków to jedynie problemy, hwaiting!!! tak samo fanki yoochuna…zrobił wielką krzywdę kilku kobietom, ale jego idiotyczne fanki nadal będą go wspierać. ciekawa jestem, co mają zrobić wasi oppowie, żebyście przejrzały na oczy. zabić kogoś? chociaż nie, pewnie większość z was powiedziałaby, że oppa naprawdę nie wiedział, co robi, a to wszystko wynikło z tego, że okropni k-netz tak go krytykują!!

  • Nyyu Reply

   Normalna to ty chyba nie jesteś. To że jarał oznacza że jest skreślony? I zasługuje na te hejty? Ludzie to że on jest IDOLEM w Korei nie oznacza że nie jest człowiekiem. Oni wszyscy mają prawo popełniać błędy jak każdy inny jego akurat przylapali ale myślisz że twoi jak ty to nazwałaś „oppowie” nie jarają? Nie piją? Uważaj bo uwierzę. Jak chcesz kogoś oceniać ocen lepiej sama siebie bo jak widzisz idealna to ty nie jesteś. Jak widać w komentarza to fanem nie można nazwać a bardziej nienormalnymi ludźmi którym jak widać się nudzi i siedzę w necie i oczerniaja innych. Głupota ludzka nie zna granic.

  • Nyyu Reply

   A to że mu się upiekło to chyba normalne na tym świecie nie zauważyłaś? Pieniądze żądzą. Jakby był postawiony których członek z EXO na miejscu TOPa myślisz że by mu pozwolili przyjąć karę? Haha ta na pewno. Niestety taka kolej rzeczy osobom na pozycji się upiecze a zwykły obywatel no niestety musi przyjść wszystko na klatę. Życie.

 6. YoungJin Reply

  ^ zgadzam się z tobą
  BigBang święte nie jest. Mają problem za problem. Milion skandali. Kiedyś musi się to skończyć, a coś czuję, że to co wyszło z TOP powoli do tego się chyli.
  Nie zdziwię się jak za dwa lata nie wróci do zespołu tylko się zaszyje w swoim mieszkaniu.

 7. Miriam Reply

  Serio? Te komentarze mnie tak śmieszą 😀 Oni wszyscy wiedzą, co on ma w głowie i kiedy udaje, a kiedy nie. Szklane kule mają, czy jak? I też nie wiem, czemu tak strasznie chcą go w armii. On ze swoimi problemami psychicznymi nie powinien W OGÓLE zostać dopuszczony do służby… Ja wierzę, że Bigbang wróci, jak odbębnią służbę. Trasa japońska ma taki, a nie inny tytuł, bo po niej cała czwórka wycofuje się z showbiznesu na dłuższy okres czasu. I myślę, że jeśli TOP odejdzie, to będzie to tylko jego decyzja. YG raczej nie będzie chciała go wyrzucić, bo dobrze wiedzą, że bez niego to nie to samo, a Bigbang to ich kura znosząca złote jaja. Bez chłopaków skończy się hajs i wytwórnia się nie utrzyma.
  Nie rozumiem tego przytyku do polskich fanek. Czy dlatego, że popełnił błąd, mam go nienawidzić i życzyć śmierci, albo naśmiewać się z jego problemów psychicznych? Powiedzmy sobie szczerze, jeśli ktoś tu jest naiwny, to prędzej Koreanki, które są święcie przekonane, że ich idole to chodzące aniołki. Otóż nie są. Tam połowa celebrytów coś bierze/brała/próbowała. Jak wszędzie. Im bardziej ktoś jest popularny i ma mniej prywatności, tym większe problemy psychiczne i bardziej nieudolne próby radzenia sobie ze sławą/presją. Poza tym te ich podwójne standardy… Zioło jest złe, ale częste picie nie. Mają być piękni i idealni, a to, że się głodzą (Taeyang podobno niedawno powiedział, że je jeden posiłek dziennie, żeby utrzymać wagę) to już nieistotne. Oczywiście fanki chcą, żeby ich idole byli przeszczęśliwi, ale jak któryś zaczyna nad tym szczęściem pracować i umawia się z kobietą, to już jest dramat.
  Nie mieszkam w Korei, tylko w Polsce i nie oczekuję od „idola” (ani od jakiegokolwiek człowieka) żeby dawał mi przykład. Zresztą, od dawna jestem dorosła, mam swój rozum i nie muszę patrzeć na zachowanie innych ludzi, żeby wiedzieć co jest dobre, a co nie. TOP zrobił totalną głupotę, dostał za nią zasłużoną karę. Czy żałuje i się wstydzi – tego nikt nie stwierdzi, bo nie siedzi mu w głowie. Bigbang lubię za muzykę i słucham ich dla muzyki, nie obchodzi mnie, co członkowie zespołu robią w wolnym czasie i jacy są prywatnie. A gdybym miała skreślać ludzi po ich jednym błędzie (nawet jeśli to trwało dość długo) to bym musiała znienawidzić wszystkich i się chyba zabić, bo sama popełniłam ich w życiu kilkanaście.

 8. Lilith Reply

  Miriam kocham Cię ale bez podtekstów ☺ To co napisałaś o własnym rozumie to jest punkt kulminacyjny tych wywodow. Zgadzam się z Tobą w 100%.Nikt nie powinien bezkrytycznie naśladować innych tylko uzywac swojego mózgu .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *