Jo Jong Suk i Hyeri (Girl’s Day) po raz pierwszy przeczytali skrypt swojej nowej dramy

Opublikowano zdjęcia obsady podczas pierwszego czytania scenariusza nowej poniedziałkowo-wtorkowej dramy MBC “Two Cops”.

W skład obsady wchodzą m.in.: Jo Jung Suk, Hyeri (Girl’s Day), Hoya, Kim Seon Ho i Lee Shi Un.

Czytanie scenariuszy odbyło się w zeszłym miesiącu w budynku MBC w Ilsan. Zanim się rozpoczęło, reżyser Oh Hyun Jong wyraził swoje podekscytowanie:

Jestem ciekawy i podekscytowany tym, jak aktorzy realistycznie przedstawią swoje postacie. Włożę dużo wysiłku w to, aby było to przyjemne doświadczenie.

Idąc w jego ślady, aktor Jo Jung Suk powiedział:

Postaram się zrobić z tego w dramat, który jest tak szalony jak moja partnerka Hyeri.

Hyeri powiedziała:

Cieszę się, że wystąpię z niesamowitym scenariuszem i niesamowitymi seniorami. Będę ciężko pracować.

Gdy tylko zaczął się oficjalny odczyt scenariusza, aktorzy zanurzyli się w swoich rolach tak wiernie, że nawet zespół produkcyjny był zdziwiony. Co więcej, harmonia i praca zespołowa podczas czterech godzin czytania sprawiły, że wyglądało to, jakby działo się to naprawdę. Jo Jung Suk zachwycił każdego swoją bezbłędną podwójną rolą, a Hyeri całkowicie przemieniła się w swój silny, luzacki charakter.

„Two Cops” to drama o oszuście, który kończy się w ciele detektywa (granego przez Lee Jong Suk) współpracując z reporterką (graną przez Hyeri), aby rozwiązać różne sprawy. Emisja dramy rozpocznie się w listopadzie po zakończeniu „20th Century Boy And Girl”.

Cr.(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *