Siwon i ojciec przepraszają za swojego psa, który pogryzł ich sąsiada, doprowadzając do jego śmierci

Niedawno w koreańskich mediach pojawiła się informacja o anonimowym 53-letnim mężczyźnie, który zmarł z powodu zakażenia ogólnego po tym, jak został pogryziony w swoim apartamencie przez buldoga francuskiego. Normalnie nie miałoby to żadnego wpływu na przemysł rozrywkowy, ale członek Super JuniorSiwon oraz jego ojciec wyjawili, że to ich pies brał w tym udział. Obydwaj opublikowali przeprosiny.

Młodsza siostra idola opublikowała na Instagramie przeprosiny ojca:

„To prawda, że zmarły sąsiad został pogryziony przez psa naszej rodziny, podczas gdy nasze drzwi były przez moment lekko uchylone, co doprowadziło do jego śmierci. Jednak dowiedzieliśmy się, że dodatkowe przyczyny, takie jak zakażenie wtórne lub problemy związane z leczeniem nie zostały wykluczone, więc ciężko stwierdzić powód śmierci.

Obawiamy się, że rozpowszechnienie nieprawdziwych treści może naprawdę zaszkodzić rodzinie pana Kim, która pozostaje w żałobie. Proszę o nie dociekanie więcej w tej sprawie. Zamierzamy zabezpieczyć naszego psa, tak aby coś podobnego nie zdarzyło się już w przyszłości.”

Ojciec Siwona napisał również, że razem z rodziną odwiedzili rodzinę pana Kim i przeprosili.

Siwon również napisał na Twitterze:

„Tutaj Choi Siwon. Jeszcze raz skłaniam przepraszająco głowę w stronę rodziny zmarłego, która musi przechodzić przez olbrzymi szok i smutek po stracie ukochanej osoby. Poczułem się naprawdę źle po usłyszeniu, że stało się to przez psa z naszej rodziny. Składam najserdeczniejsze kondolencje rodzinie zmarłego.”

„Czuję się naprawdę winny jako członek rodziny, która go wychowuje. Obecnie poważnie rozważam przestanie nadzorowania, które w bezmyślny sposób doprowadziło do tego szokującego wydarzenia. Wypełnię swój obowiązek i upewnię się, że nic podobnego nie będzie miało już miejsca. Przepraszam za martwienie Was. Modlę się o szczęśliwe życie zmarłego po śmierci.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *