[Komentarze] Taemin podejrzewa swojego menadżera o kradzież portfela

Artykuł: Taemin: „Ostatnio zgubiłem mój duży portfel… podejrzewam menadżera”

Źródło: X Sports News via Nate


„Noszę za sobą dużo gotówki kart, więc kupiłem dwa portfele. Używam długiego portfela, gdy jestem za granicą i portfela na karty, gdy jestem w Korei, ponieważ tutaj nie płacę gotówką. Pewnego dnia jednak zgubiłem mój długi portfel. Nie wiem, gdzie się podział. Podejrzewam mojego menadżera. Kupił sobie nowe obrania. Mam nadzieję, że odzyskam portfel z powrotem…”

 1. [+1,383, -112] Nawet jeżeli to tylko żart, menadżer mógł poczuć się przez to obrażony…

 2. [+1,245, -100] Jego menadżer czuje się pewnie źle, bo nie dla takiego traktowania podpisał kontrakt z SM

 3. [+1,092, -91] Co do..

 4. [+152, -17] Nawet jeżeli żartował, powinien wiedzieć, że niewłaściwe jest oskarżanie o to…

 5. [+151, -23] Można powiedzieć, jak traktuje swojego menadżera, słysząc, co o nim mówi…

 6. [+151, -20] Jakim cudem nie zrozumiał przez tyle lat, że mówiąc coś takiego jego głupie fanki zaczną atakować menadżera bez powodu?..

 7. [+122, -22] Co z nim nie tak? Próbuje zrobić z tego żart, ale widać, że naprawdę tak myśli. Naprawdę uznał, że jego menadżer jest złodziejem?!

 8. [+105, -25] Czego się spodziewaliście po koledze z zespołu Onew

 9. [+103, -20] On zmierza do zrujnowania swojego wizerunku

 10. [+95, -24] Aw, ludzie. Lubię Taemina, ale musi uważać na to, co mówi.

 11. [+69, -20] Widzicie? Popatrzcie na jego fanki, mówiące, że to tylko żart ㅋㅋ to nie ma znaczenia, nie zachował szacunku, choć powinien.

 12. [+68, -19] Czy jego mózg jest kompletnie pusty? Nieważne, czy to żart, czy nie, nie powinien mówić tak o swoim menadżerze w telewizji. W jakiej sytuacji stawia to menadżera?

 13. [+55, -12] To właśnie nadużycie władzy…przywilej mówienia tego, co się chce o kimś bez zważania na uczucia tej osoby

 14. [+53, -12] Taemin-ah, uważaj na to, co mówisz. Czasem przesadzasz.

 15. [+53, -20] Co jest ostatnio nie tak z SM?


cr.: (1)

7 comments

 1. Lim Reply

  Akurat Taemin ma ze swoim menadżerem bardzo bliskie relacje z tego co wiem, więc to raczej nie tak że Taemin traktuje go źle. Ale może jego menadżer serio ma jakieś skłonności do kradnięcia? Tego nie wie nikt poza Taeminem i innym staffem z SM więc może coś w tym być na rzeczy. A nawet jeśli to żart to błagam, między znajomymi takie żarty to nic. Wkurzył mnie ten komentarz z Onew…

 2. Avance Reply

  „(..) między znajomymi takie żarty to nic.” może między dobrymi znajomymi (w zamkniętym gronie) tak, ale mówić takie rzeczy w telewizji, którą ogląda wiele ludzi nie znających tej osoby nie jest to właściwe. Ja sama poczułabym się urażona gdyby moja koleżanka powiedziała takie coś w telewizji nawet jak byłby to tylko żart. Zachował się niewłaściwie i nic tego nie usprawiedliwi.

  • Lim Reply

   Raczej powinien usprawiedliwić go fakt, że jest tylko człowiekiem. Nie znam osoby, która nigdy nie palnęła żadnej głupoty.

 3. Neytiri Reply

  Oj Taemin, słaby żart. Zgodzę się z komentarzem powyżej, wśród bliskich znajomych we własnym gronie, to może jeszcze przejdzie, ale niestosownie to wypada gdy znana osoba wygłasza taki żart wobec swojego znajomego, który nie jest osobą publiczną i w dodatku pracuje dla tego idola.

 4. Shawolowa12554 Reply

  Czy tylko jak dla mnie coś za dużo ostatnio tych dram z SHINee w roli głównej? Ja wiem że ta sprawa nie równa się tej z Onew ale mam usilne wrażenie że ktoś specjalnie robi wokół nich dramy. Do tego SM zamiast brać ich stronę to milczy albo wchodzi w dupę mediom i dlatego zamiast comebacku SHINee mamy comeback Taemina (swoją drogą, koncert, dram a teraz comeback? Chcą go zamęczyć?). Ja wiem że może przesadzam ale to jest serio dziwne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *