[Komentarze] Czapka Kang Daniela sprzedana uczennicy szkoły podstawowej za 2,4 miliona won

Artykuł: Czapka Kang Daniela (Wanna One) sprzedana na aukcji za 2,4 miliona won… Zwyciężczyni to uczennica szkoły podstawowej

Źródło: SBS via Nate


 1. [+981, -80] Widocznie dziecko było ze swoją mamą i to ona jest pewnie fanką Kang Daniela ㅋ

 2. [+953, -88] Ta uczennica jest z jakiejś bardzo bogatej rodziny czy jak…

 3. [+481, -20] W porządku, to przecież aukcja charytatywna

 4. [+178, -5] Miejmy nadzieję, że pieniądze zostaną dobrze wykorzystane!

 5. [+172, -6] Ludzie, ta aukcja ma na celu pomóc ubogim dzieciom.. nie bądźcie tacy niegrzeczni, tsk tsk.

 6. [+161, -6] Te 2.4 miliona won zostaje przekazane fundacji, więc proszę nie myślcie, że Kang Daniel zabiera wszystkie te pieniądze ㅋㅋㅋ

 7. [+160, -2] Dziecko przyszło z rodzicami, a pieniądze zostały oddane do użytku fundacji, więc nie bądźcie niemili.

 8. [+136, -2] Jestem pewna, że rodzice pozwolili jej wziąć udział, ponieważ to dobry uczynek. Ludzie tak szybko zaczynają hejtować, widząc tę sumę i fakt, że licytację wygrała uczennica z podstawówki.

 9. [+119, -2] Jeżeli wszystko płynie do agencji, to czy nie dobrze, że liczba jest duża? I uczennica była z rodzicami, smutno widzieć niektóre z komentarzy tutaj.

 10. [+107, -2] Wiadomo, że uczennica nie wydała na aukcji swoich pieniędzy. Rodzice prawdopodobnie kupili to dla niej. Myślę, że to świetne, ponieważ pieniądze zostaną przeznaczone na ubogie dzieci.

 11. [+90, -1] Matka była cały czas razem z uczennicą. Host sprawdzał wiele razy, czy była na pokładzie i matka cały czas to potwierdzała. Pieniądze idą na dobry cel, smutno czyta się niektóre komentarze tutaj..

 

2 400 000 ₩ to około 7 500 zł.


cr.: (1)

3 comments

 1. Lim Reply

  Ech te bogate dzieciaki. A co się stanie z tymi pieniędzmi to nie wiadomo – mogli sobie powiedzieć że „akcja charytatywna”, ale ile się z tego dostanie tym biednym dzieciom – tego już nie wie nikt. Myślę że Wanna One zarabia na tyle dużo, że i bez sprzedawania jakichś czapek bez problemu mogliby przekazać pieniądze na jakiś charytatywny cel.

  • Vet Reply

   Ktoś tutaj nie wie że organizacje charytatywne mają OBOWIĄZEK publikować rozliczenia majątkowe. Odłóż teorie spiskowe i zacznij myśleć

 2. Suzzzi Reply

  Bogatym dzieciom się w zadach przewraca..
  Czy ja wiem czy Wanna One tak dużo zarabiają… większość kasy zgarnia Mnet. To poszczególne agencje płaca swoim podopiecznym. A pamiętajcie że dopóki nie zplaca tego co agencja w nich włożyła. Kaski nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *