Kangnam przeprasza Kyungri (Nine Muses) i Sama Okyere

24 października Kangnam opublikował na swoim prywatnym Instagramie przeprosił za swoje słowa, które powiedział ostatnio w telewizji.

Został on bardzo skrytykowany za pytanie, które zadał Samowi Okyere, czyli gwieździe ghańskiej telewizji, w programie „My Ugly Duckling”. Wcześniej nie spodobało się ludziom również jego zachowanie w stosunku do Kyungri (Nine Muses) w programie „Law of the Jungle”.

W swoich przeprosinach Kangnam  napisał:

„Próbuję być zabawnym w telewizji, byłem zbyt chciwy i powiedziałem to, czego nie powinienem. Zdałem sobie sprawę, że spowodowałem rozczarowanie i dyskomfort dla wielu osób przez moje słowa nieostrożne słowa i ignorancję. Od razu przeprosiłem Kyungri i Sama. Nadal jestem nie nieporadny w pisaniu po koreańsku i myślę o tym, co zrobić jeśli moja szczerość nie zostałaby przekazana w wiadomości i jeszcze bardziej rozczarowałbym ludzi, ale z pomocą pracowników agencji piszę co chcę przekazać. Chcę szczerze przeprosić Kyungri i Sama jeszcze raz. Przepraszam i jestem wdzięcznym widzom, którzy zwrócili uwagę na moje złe zachowanie i nauczyli mnie być lepszym. Powinienem przyjąć odpowiedzialność za to nagranie i pokazać bardziej ostrożną wersję siebie, ale tego nie zrobiłem i tego wstydzę się oraz żałuję. Zastanowię się i nauczę nie popełniać tego typu błędów ponownie oraz działać i myśleć bardziej ostrożnie. Jeszcze raz serdecznie przepraszam wszystkich, którzy poczuli się niekomfortowo przez moją nieostrożność.”


cr.: (1)

2 comments

  1. Neytiri Reply

    Trochę późno te przeprosiny dla Kyungri, dopiero teraz gdy po kolejnym skandalu zbiera hejty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *