Agencja Song Joong Kiego mówi, że nigdy nie udzielała zgody na nagrywanie ślubu

Ślub Song Hye Kyo i Song Joong Kiego został wczoraj nielegalnie nagrany.

Zgodnie z doniesieniami, kilka chińskich mediów wykorzystało drony do nadawania transmisji na żywo ze ślubu na stronach takich jak Weibo.

1 listopada, źródło z agencji Song Joong Kiego – Blossom Entertainment, wyjaśniło, że nigdy nie dało zgody na nagrywanie ceremonii ślubnej.

Źródło stwierdziło:

Już na początku ujawniliśmy, że będą mieli prywatne wesele i odrzuciliśmy wszystkie oferty sponsorskie. Przed ślubem otrzymaliśmy kilka próśb o nadawanie tego wydarzenia na żywo, ale odrzuciliśmy wszystkie nawet nie wysłuchując warunków.

Chiński portal podobno planował zaoferowanie Song Hye Kyo i Song Joong Kiemu 15 miliardów won (około 13.4 miliona dolarów) za zgodę, ale para odrzuciła ofertę, nie usłyszawszy nawet kwoty. Jednak pomimo odrzucenia, media zaczęły nielegalnie nagrywać ślub.

Tymczasem na ślubie młodej pary i w hotelu Shilla obecnych było wiele gwiazd, w tym Park Bo Gum, Park Hyung Sik, Park Bo Young, Lee Kwang Soo i inni.

Cr.(1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    To okropne, że nie uszanowano ich życzenia i wdarli się na ich prywatną ceremonię, publikując bez ich zgody transmisję w internecie. To absolutnie wstrętne, kolejny, jeszcze podlejszy stopnień paparazzi-stalkerów. Powinny zostać wyciągnięte konsekwencje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *