BTS wystąpią po raz pierwszy w amerykańskiej telewizji podczas American Music Awards

BTS pojawi się na American Music Awards!

American Music Awards ogłosiło 3 listopada, że BTS wystąpi po raz pierwszy na scenie w USA właśnie na tym rozdaniu nagród.

Ceremonia odbędzie się 19 listopada o 20:00 czasu amerykańskiego na ABC. Inne gwiazdy, które wystąpią tego wieczoru to między innymi Diana Ross, Christina Aguilera i Selena Gomez.


cr.: (1)

8 comments

 1. yoo Reply

  Gratulacje dla BTS, ale teraz znowu zacznie się „BTS są lepsi od waszych idoli! 1! 1″…

 2. fatimka Reply

  Gratulacje kochani <3 Zasługujecie na najlepsze <3 Mam nadzieję, że Kookie w końcu spotka sie z Justinem Bieberem i, że Jimin szybko wyzdrowieje <3

 3. Suzzzi Reply

  Dlaczego tylko Oni??? Zamiast tego amerykańskiego badziewia ja bym tam dorzucila wiecej kpop artystów.
  GDRAGON albo naj cale Big Bang, ft island, b.a.p, ikon i Winner.
  Mamamoo i Ailee.

  • Marta Reply

   ale wiesz, że to nie zależy od tego, że kpopowi fani chceliby kogoś więcej? żeby trafić na taką galę trzeba coś osiągnąć w ameryce (nie umniejszając artystom których wymieniłaś) ten rok był bardzo korzystny dla bts, zaczęło się na wygranej na billboard, wywiady z amerykańskimi telewizjami, pobite rekordy list amerykańskie – najwyższe miejsca kpopowej grupy, współpraca z zagranicznymi artystami… czegoś takiego nie zyskuje się od tak, aby dlatego, że ktoś zapłacił na 3 minuty dla bts 😉 bts jako ‚amerykańskie badziewie’ dobre sobie XD

  • Neene Reply

   Może dlatego jest to „amerykańskie badziewie”, bo to AMERYKAŃSKIE rozdanie nagród? AMA – American Music Award. Nie rozumiem oburzenia.
   A tylko oni z tego względu, że są popularni na zachodzie dość mocno. Sama nagroda na Billboard ich wybiła.

   • Marta Reply

    Nie każdy musi lubić amerykańskie klimaty, ale każdy kto ogarnia takie gale, wie, że AMA to druga najważniejsza gala w USA po Grammy… Owszem Billboard ich nieźle wybił, w końcu zyskali to dzięki fankom, ale trzeba przyznać, że CEO Bighit dobrze prowadzi ich karierę, nie wciska ich na chama gdzie popadnie, nie planuje amerykańskiego debiutu,a daje im wolną rękę.
    Poza tym nie oburzyłam się, po prostu rozśmieszyło mnie to, bo jeszcze pół roku temu kiedy np Exol starały się o zaproszenie dla EXO na tą gale, dużo ludzi mówiło, że to ‚coś’, a teraz ci sami ludzie mówią, że to ośmieszenie bo występuje BTS

    • Neene Reply

     Mój komentarz był do Suzzzi, ale zaakceptowano tak, że wygląda jakbym odpowiadała tobie.
     I zgadzam się z tym, tym bardziej, że Exol również rzucały hasłami, że „nie potrzebują zachodu”. A teraz znajdą się jednostki, które mówią, że Exo zasługują bardziej na taki występ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *