Hui i Daeil opuszczają 24K, CEO nazywa to zdradą

2 listopada CEO Choeun Entertainment, które zarządza grupą 24K, opublikował wiadomość na oficjalnym fan cafe zespołu, mówiącą o „akcie zdrady” dwóch, obecnie już byłych członków 24K: Hui’a i Daeil’a.

„Jak się macie?
Tutaj CEO Choeun Entertainment.

Przede wszystkim chciałbym powiedzieć „dziękuję” wszystkim 24U, które wspierają 24K w programie JTBC „Mixnine”.

Dzisiaj chciałbym przekazać Wam szczere oświadczenie o problemie, którym jesteście zainteresowani od długiego czasu. Dzisiejsze oświadczenie dotyczy Hui’a Daeil’a i Songoh’a.

Zaczynając od końca, chciałbym ogłosić, że Hui nie jest dłużej członkiem 24K. Od listopada 2016 roku, Hui miał trochę problemów w Chinach i dostał czas na rozwiązanie ich. 7 lipca 2017 roku 24K miało pojawić się w KBS „Music Bank”, ale okazało się, że Hui opuścił Koreę 6 lipca około 21:00 czasu koreańskiego. Wysłał tylko jedną wiadomość, w której napisał: ‚Dotarłem do Chin i nie zamierzam dłużej być członkiem 24K.” Nie było dyskusji na temat jego problemu, wszyscy byli sfrustrowani tym, że odszedł dzień przed ostatnim występem w programie muzycznym. Nie mieliśmy innego wyboru niż zrobić występ z sześcioma członkami. 

W trakcie ostatnich kilku miesięcy próbowaliśmy skontaktować się z Hui’em, ale nie otrzymywaliśmy żadnej odpowiedzi. Dowiedzieliśmy się o jego solowych aktywnościach poprzez SNS. Ta sytuacja wywołała bałagan w firmie oraz wśród fanów, dlatego podjęliśmy decyzję o zerwaniu kontaktu z Liang Hui’em i nie pracować z nim.
To po prostu akt zdrady wytwórni oraz fanów, którzy wspierali go i dbali o niego przez cały czas. Zapomniał o odpowiedzialności jako osoba publiczna i nie ma prawa być już dłużej artystą.

Daeil. Mówiąc o tej osobie, muszę rozważyć jego indywidualne promocje teraz również jako zdradę. Opuścił zespół bez żadnego ostrzeżenia. 

Co do Songoh. Decyzja o jego powrocie do zespołu zostanie podjęta, gdy zakończy służbę wojskową oraz wyleczy swoje ramię. Obecnie jest w wojsku i musimy poczekać na decyzje, które zostaną podjęte później.

Od teraz Choeun Entertainment zrobi wszystko, aby się poprawić i nigdy nie pozwoli na zdradę fanów oraz reszty członków. Nie pozwolimy nikomu bawić się Waszymi emocjami. 
Dlatego nie chcemy pracować z ludźmi, którzy zapomnieli, czym jest odpowiedzialność. mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać.

Choeun Entertainment oraz 24K obiecuje ufać tylko fanom i powrócić jako lepszy team. Wierzę, że zmierzyliśmy się z tymi trudnościami, aby zyskać wartościowe doświadczenie. 
Proszę, dajcie dużo miłości i wsparcia 24K podczas „Mixnine”. 

Dziękuję.”

Członkowie 24K Kisu, Cory, Jeonguk,  Changsun, Jinhong oraz Hongseob biorą obecnie udział w surwiwalowym show JTBC „Mixnine”.


cr.: (1)

6 comments

 1. Lim Reply

  Szczerze, to też czuję się zdradzona i mało co mnie obchodzi co inni, „racjonalnie myślący” fani o tym myślą… Jestem bardzo związana z tym zespołem i w tym momencie złamało mi się serce.

 2. Marie Reply

  Szczerze, to komentuję to teraz bo próbowałam to zrozumieć od 3-go listopada. Daeil był moim biasem, więc serio, brak mi słów na jego zachowanie. Zdecydowałam, że zapomnę, że ktoś taki był w 24K a moim biasem jest Cory <3
  Nie potrafiłam tego zrozumieć i wygląda mi na to, że nie będę w stanie tego zrozumieć
  Zgadzam się z VWika i Lim to mnie całkiem rozwaliło

 3. Oliwia Reply

  Powróciłam tu dlatego że właśnie zaczęłam oglądać Idol Producer i po zobaczeniu tam Huia po prostu zaczęłam płakać jak małe dziecko. Byłam i jestem bardzo związana z 24K i teraz wszystkie emocje powróciły…

 4. HosuCoMaDużoSztosu Reply

  (Wiem data ale no muszę xD)
  TY HUIU! BYŁEŚ MOIM ULUBIONYM HUIEM, ZRESZTĄ PRZERZUCAM SIĘ NA HUIA Z PENTAGONU XDD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *