Yulhee publikuje ręcznie napisany list po opuszczeniu LABOUM

Po odejściu Yulhee z LABOUM opublikowała ona na oficjalnym fan cafe zespołu ręcznie napisany list z głębi serca. Napisała:

„Pogoda obi się ostatnio całkiem zimna, więc proszę, ubierajcie się ciepło, żeby nie złapać przeziębienia. Byliście pewnie zdziwieni nagłą informacją, ale odkładam na bok moje przeprosiny i piszę ten list, ponieważ mam coś do przekazania fanom.

Jestem bardzo wdzięczna za te trzy lata, które spędziłam jako członkini LABOUM. Stworzyłam wiele cennych wspomnień z członkiniami oraz fanami. śmiałam się i płakałam dużo w tym czasie i spędziłam wiele błogich dni, zastanawiając się, czy naprawdę zasługuję na tę miłość. 

Był to też czas, w którym przechodziłam przez wiele stresu, zadając sobie niezliczoną ilość pytań i martwiąc się o przyszłość. Rozmawiałam wtedy o tych problemach z członkiniami oraz ludźmi w agencji i teraz zdecydowali się zrozumieć moją decyzję. Ogłaszam z przepraszającym sercem, że dziś jest ostatni dzień, w którym jestem Yulhee, członkinią LABOUM.

Wielu z Was było pewnie zaskoczonych nagłymi wiadomościami. Przepraszam za to, że zawiodłam Was po tym, jak daliście mi tyle miłości. Jest mi przykro, że nie mogę dotrzymać mojej obietnicy i zostać z Wami dłużej, ale patrząc w przeszłość widzę wiele niezapomnianych momentów. Zaakceptowanie mojej decyzji musiało być bardzo bolesne dla pozostałych członkiń LABOUM, więc jestem bardzo wdzięczna i przepraszam je jednocześnie. Zawsze będę je wspierać.

To mój ostatni moment jako Yulhee z LABOUM, ale proszę Was o wspieranie zespołu i mam również nadzieję, że będziecie wspierać moją przyszłość jako Kim Yulhee.

Dziękuję wszystkim fanom, członkiniom, pracownikom Global H Media za wszystkie cenne wspomnienia i doświadczenia. 

Na samym końcu dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i kochali. Nigdy Was nie zapomnę. 

Z poważaniem, Yulhee”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *