[komentarze] Kim Yoo Jung nie pójdzie w tym roku na studia

Artykuł: [Ekskluzywne] Kim Yoo Jung nie podejdzie w tym roku do egzaminów na studia… skupi się na karierze aktorskiej

Źródło: Mydaily via Nate

  1. [+531, -28] Prawdopodobnie ledwo miała czas na szkołę, to oczywiste, że nie będzie miała czasu na studia. Lepiej dać tę możliwość komuś kto tego potrzebuje.

  2. [+530, -46] A w tym czasie dzieciaki jak Sunmi z WG, nawet nie grają uczęszczając na Uniwersytet Dongguk, na kierunku teatralnym. Co zabawne to fakt, że opuściła WG aby iść do tej szkoły, ale nigdy nigdzie nie grała i nadal nie ukończyła studiów. Mój młodszy brat już służył w wojsku i ukończył studia. Wszyscy celebryci w jej wieku już je ukończyli, ale ona nadal tam uczęszcza, od 7 lat. Czy ona chociaż przychodzi na zajęcia?

  3. [+339, -19] Pamiętam jak w zeszłym roku syn Kim Gura dostał tonę hejtu za pójście ㅋ

  4. [+45, -23] Jej aktorstwo już zostało uznane, bez potrzeby posiadania dyplomu, więc

  5. [+35, -16] Yoo Jung i So Hyun mogłyby się dostać ze specjalnym traktowaniem i nikt nie pomyślałby, że nie zasłużyły na to miejsce

  6. [+29, -5] Studia nie mają żadnego wpływu na jej życie w tym momencie. Zaoszczędziła już wystarczająco pieniędzy…

  7. [+19, -2] Studia są tak bardzo niepotrzebne dla gwiazd, w porównaniu do innych karier…

  8. [+14, -4] To powinno być normą~ celebryci ledwo mają czas na chodzenie do szkoły, czemu mają zajmować miejsca ludziom, którzy naprawdę muszą ciężko studiować?

  9. [+12, -1] Pamiętam powiedział, że jedyny kierunek na jaki by mógł złożyć papiery to wydział aktorstwa, a jeśli poszedłby na studia aktorskie, uczyłby się o aktorstwie, czego już się uczy na planie filmowym, dlatego postanowił nie iść…

  10. [+11, -3] Nie musi tam iść. Już stała się sławna, wszystko czego potrzebuje to ustatkowania całkowicie swojej kariery to rozpoczęcie dorosłych ról.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *