Choi Jong Hun (FTISLAND), Lee Minhyuk (BTOB), Kim Sohye i Park Ha Na potwierdzili swoje role w nowej web dramie

Nadchodząca web drama „Unexpected Heroes” (wstępny tytuł) zakończyła wybór obsady!

Choi Jong Hun (FTISLAND), Lee Minhyuk (BTOB), była członkini I.O.I oraz aktorka Kim Sohye, a także Park Ha Na zagrają główne role w dramie.

Wiele osób jest ciekawe chemii pomiędzy rówieśnikami Choi Jong Hunem i Lee Minhyukiem oraz Kim Sohye, którzy mają doświadczenie w web dramach.

Choi Jong Hun zagra Min Su Ho, lojalnego mężczyznę, który otrzymuje moc – nadludzką siłę po transplantacji ludzkiej tkanki i używa jej do szerzenia sprawiedliwości. Lee Minhyuk został obsadzony w roli Bae Joon Younga, człowieka o słabym sercu, który nigdy się z nikim nie spotykał, ale teraz po przeszczepie serca jest w stanie czytać myśli każdej kobiety. Kim Sohye wcieli się w Lee Yoon Ji, jasnowidzkę, która widzi wszystko po transplantacji rogówki i jest centralną postacią w trójkącie miłosnym między Choi Jong Hunem a Lee Minhyukiem. Park Ha Na natomiast pojawi się jako jasna i wesoła No Deul Hee, koordynator przeszczepów, która nadzoruje trójkę pacjentów, mających teraz super moce.

„Unexpected Heroes” to web drama fantasy, która opowiada historię trojga uczniów liceum, którzy otrzymują super moce po przeszczepie narządów, a następnie wykorzystują je do rozwiązywania podejrzanych spraw.

Emisja web dramy została zaplanowana na środek grudnia na Naver TV.


cr.: (1)

4 comments

  1. Choi Youngjin Reply

    Oni nie mają kogo pakować w mundurki, tylko facetów przed wojem. Jest tyle młodych aktorów…

  2. Triks Reply

    Kiedy to może właśnie ostatnia szansa żeby ich zobaczyć w mundurku!!! 😉
    Pozatym każda okazja jest dobra żeby zobaczyć Choi Jong Hun 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *